Wpis z mikrobloga

#sgh #studia Siema, studiuje ktoś może na sgh i mógłby się wypowiedzieć na temat popołudniowych? czy wgl warto, w jakich godzinach mniej więcej przebiegają, jaki jest stosunek profesorów oraz reszty studentów do ludzi z popołudniowych?
  • 4
@alexyelo: najwcześniej od 15:20, profesorowie traktują studentów popołudniowych jak ludzi.
Ale raczej polecam pracę + zaoczne weekendowe. Na weekendowych jest łatwiej niż na popołudniowych i mniej zajęć+ zarobisz sobie na mieszkanie i studia :>
@m76859: dzięki za odp :D Najbardziej chce się dostać na dzienne ale tam mi może kilku punktów zabraknąć :/ a jak jest z tym "życiem studenckim" na popołudniowych i wgl na sgh bo to mnie troche też interesuje xd
@alexyelo: ja osobiscie w niczym nie biorę udziału, bo jestem mirkiem z wypoku( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale na uczelni działa od cholery organizacji studenckich, do których bez problemu można należeć będąc na popołudniowych. Tylko taka kwestia, że jak się przychodzi na zajęcią na tą 15:20 czy 17:10, to często organizacje już pakują zabawki z auli spadochronowej. A "życie studenckie" zależy od Twojej natury, czy będziesz zamulał w