Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nic nie mam sobą do zaprezentowania, leczę się na nerwicę przez co nie mam kolegów bo każdy widzi że się denerwuję, nie zdałem 2 razy w średniej bo mi dokuczano, miałem dużo dołków, a jak chciałem nauczanie indywidualne to powiedzieli " Nie siedź przed komputerem " ta, tylko że komputera nie mam bo dopiero co kupuję xDD jestem najgorszy, ojciec z matką skończyli szkołę średnią mając ponad 30 lat bo im się nie chciało uczyć tak znane liceum, i teraz pracują u Janusza za najniższą. #!$%@?, zaraz do nich dołączę przez to że ludzie to #!$%@? co mi chcą pokrzyżować plany... Czekam na posty typu " To coś z tobą jest nie tak, skoro nie masz kolegów " tłumaczę że nie mam, bo widzą u mnie nerwy to sobie myślą na #!$%@? im taki kolega. Lepiej żeby był sam...
Wiecie co tylko wymagam? JEDNEGO #!$%@? KOLEGĘ CO NIE BĘDZIE PLOTKOWAŁ O TOBIE i nic więcej, ale nie mogę znaleźć mimo że wychodzę z domu to prędzej gromada sebixów cię zwyzywa na dworze #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: Jaki problem znaleźć kolegę w internecie? Zresztą, jeśli faktycznie masz jakieś "medical condition" (jakkolwiek się to mówi po polsku), to znajdź fb grupę lub jakieś forum ludzie z tym właśnie problemem i skumpluj się z kimś stamtąd.
Andrzeju uspokój się nie denerwuj się ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak poważnie to nie patrz na siebie przez pryzmat swoich starych tylko wyciągnij z ich błędów wnioski, klasowych normików złej ciepłym moczem, wiem jak przykro jest kiedy siedzisz sam a inni gadają, ale Jeszcze gorszym uczuciem jest zadawanie się na sile ze #!$%@? ludźmi, jeżeli chcesz poznać kogoś w porządku to spróbuj udzielać się poza szkołą, jakiś
@boguslaw-de-cubalibre: ile znaczą w tym kraju studia, skoro proponuje je się każdemu, nawet jak 2 razy nie zdał w szkole średniej... A potem się dziwić, że najlepsza polska uczelnia w 5 setce w rankingu światowym a na najgorsze stanowiska, do których można by było przygotować nowicjusza w tydzień, wymagane wykształcenie wyższe i 5 lat doświadczenia...
OP: @Ancro: Poznałem tysiące znajomych, mam 300 na steamie, z czego wszyscy to tzw znajomi na jeden dzień, pograsz sobie godzinę. A później ci piszą " sory, ale gram teraz ze swoimi kumplami " poza tym to nie jest to samo co w realu.

@wisniowySz: Napisałem we wpisie że miałem dołki, czyli że się stresuję, mam zmartwienia bo ludzie mi dokuczali itp...

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą