Wpis z mikrobloga

Siema,

Zastanawiam się czy bylibyście zainteresowani drugą edycją #wykopowaligamistrzowfut? Poprzednia edycja wyszła nam myślę względnie ok i zanim wersja z nr 18 umrze śmiercią naturalną moglibyśmy ponownie spróbować swoich sił w wykopowym gronie. Wołam wszystkich uczestników poprzedniej edycji i przy okazji zamieszczam ankietę. #fut

@avers91 @chim3ra @puregecko @Gulgulgul @djnorbert PSN @otacon @BacaryLaSagna @Anck-Su-Namun @Rafauvu @tomala92 @gundogawa @Gumbas @niepiszdomnie @Bobokkk @Fabinho @Lord_Mefisto @piahu @tylkowufi @fredzioo @placken @Chermiona @kamil996 @HaczuMagiQ @Oskarek89 @mordziatymordziaty @SatanD @TheRahr @Judiman @n1troo @oiomek @mlodymedyk @AllergicMass PSN AllergicMass

2 edycja #wykopowaligamistrzowfut?

  • Tak 45.5% (20)
  • Nie 15.9% (7)
  • Nie w tej edycji fify 38.6% (17)

Oddanych głosów: 44

  • 29
@djnorbert ale to jest wpis do wszystkich nie tylko byłych uczestników xD

@Gulgulgul widzę że jest kilka osób podobnego zdania, więc nie mówię nie bo sam też wrzucę trochę coins w paczki tam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@avers91: ja bym chętnie wziął udział, w końcu mam team którego nie mogę się wstydzić, a mimo to ciągle mam problem żeby wygrywać z innymi online. Chciałbym sprawdzić jak się gra z normalnymi ludźmi a nie tymi z którymi mnie #!$%@? :)
Jeśli będą jakieś zapisy to wołaj Pan!
@mlodymedyk wersja WC brzmi sensownie tylko pytanie czy wszystkim by to pasowało, gdyż trzeba liczyć się z tym że dodatek wychodzi dopiero za 3 tygodnie

@mordziatymordziaty jeśli o mnie chodzi to ja jestem zwolennikiem drużyn FUT, aczkolwiek tak jak z każdą inną kwestią jestem otwarty na wszelkie propozycje

@PanKabaczek na ten moment to jest luźna dyskusja, jak będą zapisy to na pewno pojawi się post zarówno pod #fut jak i #wykopowaligamistrzowfut także