Wpis z mikrobloga

Mirki, od dawna nie oglądałem porządnego anime. Ja już nie wiem, czy wszystko co dobre za mną? Na palcach jednej dłoni policzę, ile tytułów tak na maksa mnie wciągnęło w ciągu ostatnich 2 lat. Tak z głowy: Jormurgand, Made in Abyss, Shingeki no Kyoin, długo nic. Szukam więc perełek, które być może pominąłem. Coś, co totalnie mnie wkręci.

Polećcie coś, oto moja lista: https://myanimelist.net/animelist/Proxxx (są tam obejrzane i planowane).

#anime #chinskiebajki
  • 13
@Shit_happens: To i tak na szybko co mi wpadło na myśl jakbym miał zrobić taką większą listę to trochę by zajęło, a dwa że nie wypisywałem tego co obejrzał lub planuje obejrzeć OP ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@impossible321: Pamiętam, bo były genialne. Podałem może 5% tego, co pamiętam. Dawać więcej, bo póki co tytuły, które średnio mnie interesują. Potrzebuję epickości pokroju Code Geass, a nie pierdół typu SAO.
@Prox: Tak, tylko nie nastawiaj sięna "epickość pokroju CG" bo to nie jest akcja czy scifi z walkami na śmierć i życie. Prawie cały 1 sezon to opowiadanie o młodości głównego dziadka i tragicznym losie jego przyjaciela. Sezon drugi to w większości "teraźniejszość" w której też nie wszystko jest jak w bajce. Przed obejrzeniem nie wiedziałem nawet co to rakugo (to taki stan-up tyle że na siedząco i niekoniecznie komediowy) -