Wpis z mikrobloga

  • 21
CD-Action Luty 1997, 2 płyty CD, cena 12,99 zł
Hity takie jak Down in the Dumps, Heroes of Might and Magic 2, Beavis & Butt-head, Sega Rally Championship i program do grafiki trójwymiarowej 3D Studio MAX!
Mam jeszcze kilka numerów z 1996 roku i chyba od 1998/1999 każdy numer, bo tate mi prenumerował (ʘʘ)
Jakby ktoś chciał zdjęcie ze środka jakiegos konkretnego działu to śmiało piszcie. A może je poukładam chronologicznie i będę codziennie wrzucał po jednym numerze?
#nostalgia #gry #cdaction i może gracze #steam niech zobaczą jak kiedyś się zdobywało gry, by sobie po szkole pociupać. Głównie krótkie dema, które przechodzilo się dziesiątki razy.
Soczi - CD-Action Luty 1997, 2 płyty CD, cena 12,99 zł
Hity takie jak Down in the Du...

źródło: comment_QNIxvZMGrTwGvPe0sXHZoYd2vOxyqCMR.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Soczi:

Mam jeszcze kilka numerów z 1996 roku i chyba od 1998/1999 każdy numer, bo tate mi prenumerował

ciekawe skąd mieliście na to pieniążki
  • Odpowiedz
Jakby ktoś chciał zdjęcie ze środka jakiegos konkretnego działu to śmiało piszcie. A może je poukładam chronologicznie i będę codziennie wrzucał po jednym numerze?


@Soczi: Fajny pomysł, ale CDA wrzucało kiedyś skany numerów z lat 1996-2004, więc Twoja robota pójdzie na marne.
  • Odpowiedz
odnalazłem ten wpis po dzisiejszym ogłoszeniu, że redakcja CD-Action otrzymała wypowiedzenia. To był pierwszy numer, który kupiłem razem z moim tatą, temu tak bardzo zapadł mi w pamięć. Renderowaliśmy z tatą materiały w tym 3d studio maxie i być może dzięki temu numerowi spędziłem niezliczoną liczbę godzin nad heroesami oraz Magic the Gathering.
  • Odpowiedz