Wpis z mikrobloga

@poduszka: cenzura tam jest doskonała. Spróbuj skrytykować Steemit to zabiorą wszystko co wcześniej dali. To jest większa cenzura niż gdziekolwiek indziej. Trzymasz mordę na kłódkę, jesteś ich zakładnikiem. Tamta platforma nie rozwiązuje żadnego problemu, pogłębia go jedynie.
@poduszka: mam nadzieję, że pojawią się tacy deweloperzy, którzy sforkują to i zrobią to na bitcoinie bez inflacji i okradania głupich inwestorów.
Ci co teraz płacą za treści tam zamieszczane nie wydaje mi się aby robili to świadomie.
Jeżeli nikt nie sforkuje znaczy, że to po prostu nie ma prawa działać na uczciwych zasadach.
@pawlo74: Nawet parę dni temu myślałem o takim Steemit na Bitcoin.

Pytanie czy sam serwis powinien być w blockchain (czymś podobnym). Ogólnie trzeba to kiedyś potestować Ogólnie wiele problemów jest jak to ma działać. A my jeszcze wiedzy nie mamy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@fervi: na zdrowy rozsądek od razu wiadomo, że to nie będzie działać. Larimer i chłopaki z ferajny scamują ludzi już od lat. Mają coraz większe doświadczenie w tym. Skończą w agencjach rządowych jeżeli już w nich nie siedzą. To działa tylko dlatego, że jest oparte na przekręcie. Ta platforma nie ma działającego modelu biznesowego.
A zapisywanie wszystkiego w blockchainie to totalna bzdura. Wyobrażasz sobie jakie ilości pamięci musiałby mieć Facebook aby
@pawlo74: Laminer w zasadzie odszedł (lub został odesłany xD) z projektu. Moim zdaniem problemem są ludzie. Bo naturalnie sieć Steem nie może być tak mocno zdecentralizowany jak Bitcoin.

Natomiast mnie wkurzyło, że super guru steemit ned (twórca) zabrał wsparcie projektowi, który miał wspierać bardzo dobre treści i dał "interfejsowi", którego 80% treści to plagiat.

Nawet ciut więcej, wiem, bo napisałem bota, do wykrywania plagiatów w obrazkach. Po publikacji bota (2 dni)
@pawlo74: @mvp84: Możliwe :D W sensie jaki jest problem.
Jeśli powstałaby platforma na Bitcoin, to jakbym chciał byś zarobił, musiałbym wysłać ci kasę
W Steem jest pula generowana i ja mając odpowiednią moc (w skrócie) daję ci z tej puli ogólnej.

Wszystko jest powiedzmy ok. Ale zrobię analogię

Powiedzmy, że wszyscy tutaj zrobimy sobie wspólną pulę by zrobić festiwal Bitcoina (czy coś). I powiedzmy, że ja wezmę 20% kasy i
jedno rozwiązanie - Basic Attention Token od założyciela Mozilli


@mvp84: musisz być nowy skoro łapiesz się na takie hasła. To było już testowane wielokrotnie w kilku projektach. Nie działa. A projekty te poupadały, nie do końca ale ogólnie to nie przyjęło się.
@mvp84: Nie wiem czy BAT ma szanse (skoro ich przeglądarka jest słabo popularna) ... dość powiedzmy dziwny interes moim zdaniem.

Poza tym skoro płacą w eurogąbkach BAT, to czemu nie w eurogąbkach BTC? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie ma tutaj chyba znaczenia co by było użyte, ale dość ciekawe.
@pawlo74: pozwól że rozłożę Twoją logikę na części:
musisz być nowy skoro łapiesz się na takie hasła. - założyłeś to sobie - ok, nie znamy się miałeś prawo

To było już testowane wielokrotnie w kilku projektach - tu starasz się pokazać jakim to nie jesteś kozakiem i jak to ty bardzo nie znasz się na wszystkich projektach ... po czym, zapytany czy masz pojęcie na czym polega BAT, piszesz za
@pawlo74: kompletnie nie... to jest instynkt osoby, która ma chociaż mgliste pojęcie o technologii ... I strasznie nie lubię ludzi, którzy żyją według zasady - "nie znam się ale się wypowiem".
@mvp84: Co za różnica kto wchodzi? :P Nigdy nie rozumiałem chwalenia się firmami. "W mojej krypto jest Microsoft", "W mojej Vikop.ru", "A w naszej Andrzej Czesławski Sp. Z O.O."

Dla mnie coraz częściej liczy się nie to kto robi, tylko dlaczego. Brave mógłby używać Dascoina, ale czemu własna kryptowaluta? Czyżby ICO, zarobić szmal, a potem "może coś będzie"?
@fervi: pierwsze pytanie - dlaczego - bo na rynku reklam jest duopol, który robi sobie z naszymi danymi co im się żywnie podoba, to po pierwsze. Po drugie - tam jest kasa - oni w sprytny sposób chcą "zmonetyzować" ludzi z adblokami (sam się zgadzasz na reklamy, ale w zamian dostajesz pełną kontrole nad tym co się dzieje z Twoimi danymi / cały targetting dzieje się w przeglądarce, a nie na
@cyberpunkbtc: podeślij link do tego z wczoraj... chętnie się wyedukuję ... Rozumiem że popierasz rozumowanie : 1"To jest dobry projekt" ... 2" #!$%@?, a nie dobry projekt, to nie ma prawa działać, podobne już były" ... 1"a co ten projekt robi?"... 2"Nie mam pojęcia - nie obchodzi mnie to"
Tu masz mój wpis z wczoraj.
A płacenie w tokenach które pochodzą z wiecznej inflacji jest kretyńskie.

Mam nadzieję przejdą na pos, wtedy już będziecie pasowali do reszty shitów.


Ludzkość się jara Satoshim i jego blockchainem, konsensusem jak #!$%@?. Przecież to niewydajne, problem z opłatami. Itp.

Cofamy się w rozwoju. 30 lat temu commodore było szybsze w przesyłaniu coinów w bazie danych z komórki do komórki... Skalowalność to nie problem, dokupić można
@pawlo74: nawet przez moment za takiego się nie uważałem i nawet przez moment nie chciałem za takiego uchodzić , przeciwnie do Ciebie... Myślałem ze mi merytorycznie powiesz czemu Bat nie ma sensu... nawet na to liczyłem. ... jedyne co Ci sie udało to udowodnić ze jesteś mentalnie na poziomie dziecka chwalącego swojego pokemona bo jest lepszy, bo żółty... Szkoda czcionki na dalszą dyskusję, przynajmniej na takim poziomie.