Wpis z mikrobloga

Już nie mogę wytrzymać, nie wiem czy powiedzieć przyjaciółce o tym że między mną a jej chłopakiem do czegoś doszło, niby nic wielkiego ale tak mnie boli sumienie że nie mogę normalnie spać. #zwiazki #tfwnobf no i #logikarozowychpaskow :/

co robic

  • zachowaj to w tajemnicy i zapomnij 19.9% (128)
  • powiedz przyjaciolce prawde dziwko 80.1% (516)

Oddanych głosów: 644

  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nomad609: ale ja wiem ze strace przyjaciolke, tak czy inaczej przegralam bo nie moge tego dusic i zwyczajnie spojrzec jej w oczy, bo wiem ze nawet jakbym ja teraz spotkala to bede cala roztrzesiona
  • Odpowiedz
@GHan: XD przyjaciółka. Kłam ją, patrz jej w oczy za każdym razem i myśl jak bardzo ją oszukujesz. I żyj dalej, ciesząc się z tego co zrobiłaś.

jakbym ja teraz spotkala to bede cala roztrzesiona


Oj biedna, roztrzęsiona, o swoją dupę się tylko martwi... Ciebie nie boli sumienie, tylko to że się dowie i co będzie dalej. Sumienie byś miała, to byś tego nie
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: łatwo ci jest mnie teraz obrażać i ja wiem że zrobiłam źle. A jej facet ma to w dupie i tylko śmieje się z tego w rozmowach na fb. A ty pewnie jesteś święty i nic nigdy nie zrobiłeś głupiego po alkoholu?
  • Odpowiedz
  • 6
@GHan jeśli jesteś singielka, po alkoholu on się do Ciebie zalecał to tez #!$%@? z niego nie chłopak także nie dopatrywal bym się tylko Twojej winy
Ale przyjaciółkę stracisz,przynajmniej możesz jej prawdę o chłopaku powiedzieć, tyle z tego dobrego
  • Odpowiedz
@GHan: Najłatwiej przenieść uwagę na tego faceta i każdego kto by cie skrytykował ( ) Wiesz, że zrobiłaś źle, to idziesz, mówisz prawdę, znikasz z życia, nie nazywasz się przyjaciółką. W innym wypadku możesz kłamać, ukrywać i zwalać winę na innych.

  • Odpowiedz
@GHan: oj bidulka bylas pijana i sie usprawiedliwiasz, jakie to przykre ze laska usprawiedliwia swoja chcice alkoholem, zal mi Twojej "przyjaciolki" bo pewnie myslala ze moze Ci ufac, miej choc troche klasy i powiedz jej o tym, nie zasluguje na zycie z facetem ktory sie dobiera do jej przyjaciolki, do tego jest debilem, z obcymi pewnie od razu szedl by na calosc, jestes jej to winna.
  • Odpowiedz