Wpis z mikrobloga

Babeczka na parkingu zarysowala mi przedni zderzak i lampę która pękła. Teraz pytanie do Was zostawić samochód w warsztacie wskazanym przez ubezpieczyciela czy mogę sam wskazać sobie warsztat?
#oc
Wolna też @mfind
  • 7
@jakubnn: Nie musi być to warsztat wskazany przez ubezpieczyciela, może być też taki, z którym ubezpieczyciel nie współpracuje. Wybór należy do Ciebie :)
@jakubnn: zanim warsztat podejmie się naprawy, to wysyła kosztorys do ubezpieczyciela i jeśli ubezpieczyciel zaakceptuje, to warsztat naprawia furę :) rzadko się zdarza, żeby klient coś dopłacał
@mfind nic z tego nie rozumiem :(. W czwartek mam rzeczoznawcę więc kiedy mam ich poinformować że chce naprawić samochód w warsztacie wskazanym przez siebie? Kiedy mam pojechać do warsztatu żeby warsztat wysłał kosztorys?
@jakubnn: Możesz zrobić tak, że wstawisz samochód do warsztatu, napiszesz im upoważnienie do zajęcia się sprawą związaną z likwidacją szkody (warsztat powinien to przesłać do TU), następnie umów się z rzeczoznawcą, żeby podjechał na oględziny pod adres warsztatu, tam gdzie będzie już stała Twoja fura

Jeśli jednak wolisz załatwić z warsztatem współpracującym z towarzystwem, to skontaktuj się z nimi i oni Cię pokierują, jak wszystko załatwić :)