Wpis z mikrobloga

Dobra mireczki jeszcze 2 tyg. zmieniam miejsce zamieszkania i stawiam sobie jeden cel, co najmniej raz w tygodniu wychodzę z domu "na bajere" i głównym celem będzie zdobycie numeru od różowego, który mi się spodoba. Nie jakieś #!$%@? wymówki typu "aaa to trzeba na siebie wpaść" albo "przy okazji jak pójde do sklepu to może coś zagadam" bo przerabiałem już to i to nie działa (przynajmniej w moim przypadku, zawsze znalazłem wymówkę, żeby nie zagadać albo mi dziewczyna gdzieś uciekła). Do tego podryw na imprezach, ale to akurat jest proste + #nofapchallenge co by w razie ons po imprezie być w formie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Powrót do treningów, chociaż doświadczenie na siłowni mam średnie, zawsze wolałem drążek, a w tym mieście niedaleko mnie jest zajebisty park na którym zrobię się na greckiego boga. Z twarzy jestem 6-7/10 więc po dobrym wycięciu będe 8-9/10. Wzrost mam 181cm więc jako tako się kwalifikuje, chociaż wolę laski poniżej 170cm i najlepiej takie drobne co ją można podnosić jedną reką. Taki mam plan na wyjście z #przegryw zobaczymy jakie będą efekty, czy wraz z poprawą sylwetki będzie mi łatwiej bajerować różowe, trzymajcie kciuki mireczki (), jak ktoś jest chętny mogę zdawać relacje z poszczególnych wyjść i efektów relacji damsko męskich, pozdro z fartem

#wychodzeniezwygrywu #wychodzimyzprzegrywu
  • 5
@umcyk: nigdy, przenigdy nie podbijaj do przypadkowych dziewczyn na ulicy. Trzeba mieć ryj i ciało jak dzieło Fidiasza żeby to mogło zadziałać. Dziewczyny poznaje się przez znajomych.
Pomyśl jakie to creepy jest, ona nic o Tobie nie wie, może jesteś jakimś psycholem. Poza tym, żadna fajna dziewczyna nie da numeru przypadkowemu kolesiowi. Chociaż skoro interesują Cię ONS to nie na takich dziewczynach Ci zależy.
@volodia: co ty gadasz dżony, już nie raz wyrwałem numer od laski na ulicy jak ćwiczyłem i wyglądałem dobrze, teraz to jest mój plan powrotu, tyle że żeby dostać numer to nie możesz o niego poprosić po 2 minutach rozmowy tylko trzeba trochę pogadać, niektóre dają, niektóre nie ale to nie jest wcale creppy jeśli wiesz jak to zrobić, ogólnie interesują mnie relacje damsko męskie na krótszym lub dłuższym etapie, co
@volodia: aha, ona nic o mnie nie wie, może jestem psycholem a może jestem fajnym gościem któremu ona się spodobała i jednak się zgodzi, może niedawno rozstała się z byłym i potrzebuje pocieszenia, znasz to powiedzenie "a shoulder to cry on, becomes a dick to ride on"?
@volodia: i z tym Fidiaszem to trochę sie mylisz, polecam pooglądać program myszka.tv na yt, koleś nie jest wcale greckim bogiem a potrafi się nawet umówić od razu na seks z przypadkową dziewczyną z ulicy.