Wpis z mikrobloga

@Grajek1991: Trzeba odróżniać kiedy tucznik mówi sarkastycznie .Widać czasami ,że on to specjalnie mówi ( w sposób drażniący ) to nie znaczy że tak naprawdę myśli . On udaje głupio mądrego i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Grajek1991: Np : gdy tucznik powie do matki " ruchał bym cie " to nie znaczy ,że naprawdę by to zrobił ponieważ to jest aktor ,i tymi słowami chce zwrócić na siebie uwagę . Kiedyś to było by dziwne ale teraz u tucznika co druga rzecz jest udawana ( pod publikę) i to często widać .
  • Odpowiedz
@kvbz: kolego tucznika oglądam od samego początku ale własnie #!$%@?ą mnie takie teksty jak on wali.. dowód? weź sobie obejrzyj całego streama z działki i gdzieś pod koniec to powiedział gdy się z baobaba smiali xd
  • Odpowiedz
@Grajek1991: Przecież z baobaba jak najbardziej trzeba się śmiać .Nie #!$%@? cie ,jak na streamie był małysz i małysz v2 i traktował ich jak śmiecie ? taki pajac jak baobab ludzi znęcać się nad słabszymi . Dlatego kocham patrzeć jak ktoś go gnoi i poniża ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kvbz: po pierwsze bym nie #!$%@?ł ponieważ mam lepsze zajęcia niż picie alkoholu a tym bardziej na streamach xd ale sam przyznasz że on się zaczyna pogrążać w swojej obłudzie
  • Odpowiedz
@Mr_Squno: @godoto: Mr_Squno dobrze gada. Niektórzy lubią sobie wybierać kiedy im na ręke czy to był sarkazm czy nie. Np
-Hehe ,ruchał bym 13 latki : mówi serio
-Hehe, nie dałem jacy 7 k : mówi serio
-Dałem mamie stówe : KŁAMIE !!!!111oneone

Tak samo, tucznik według was jest taki tępy że nie potrafi użyc sarkazmu ale kiedy przychodzi co do czego to gadacie że zaaranżował bomby,policje, lewe nakazy przeszukania, duże donejty, hackowanie jego pc itp. I to w taki sposób że nikt nie jest w stanie do teraz udowodnić czy któraś z
  • Odpowiedz
@Neko79: Gdybyś nie zauważył, to tucznik z całej ekipy najmniej pije .Pokaż mi kiedy był ostatnio nieźle porobiony .. On bardzo mało pije w porównaniu do reszty bo musi ogarniać stream .
  • Odpowiedz