Wpis z mikrobloga

  • 1215
Zawsze plusuję jak ktoś pisze, że idzie na rozmowę o pracę. Mirkowie, dajcie dwa plusy ja szczęście, za 20 minut zaczynam. Obiecuję spośród plusujących rozlosować dobre, domowe piwo jaj wszystko dobrze pójdzie.

#korposwiat #pracbaza
  • 28
  • Odpowiedz
  • 24
Bardzo wszystkim plusującym dziękuję, poszło chyba dobrze, nie zrobiłem żadnego fopa, myślę, że bydzie kolejne korpo ;)
  • Odpowiedz
  • 29
@Gronie: imperialny porter bałtycki 25,3 Blg, ok. 10,5% alkoholu, dolnej fermentacji prawilny, z dodatkiem cukru kandyzowanego, leżakowany przez około miesiąc z płatkami z beczki po koniaku macerowanymi około rok w prawilnym, francuskim koniaku.
  • Odpowiedz
  • 0
@Gronie: imperialny porter bałtycki 25,3 Blg, ok. 10,5% alkoholu, dolnej fermentacji prawilny, z dodatkiem cukru kandyzowanego, leżakowany przez około miesiąc z płatkami z beczki po koniaku macerowanymi około rok w prawilnym, francuskim koniaku.

O fak! Ale bym se takiego imperiala domowego spróbował.
  • Odpowiedz
  • 1
@Gronie: imperialny porter bałtycki 25,3 Blg, ok. 10,5% alkoholu, dolnej fermentacji prawilny, z dodatkiem cukru kandyzowanego, leżakowany przez około miesiąc z płatkami z beczki po koniaku macerowanymi około rok w prawilnym, francuskim koniaku.


()()()
  • Odpowiedz