Wpis z mikrobloga

@mroz3: bo wrocławski pasibus robi słabe (szczególnie na Świdnickiej). Najlepszego pasibusa jadłem w Lubinie xD (niedawno otworzyli)
  • Odpowiedz
@mroz3: strasznie ale to strasznie nie lubię pasibusa - jadłem może 5 razy bo za każdym razem sobie daje wmówić przez znajomych ze to dobre burgery, na świdnickiej jadłem trzy razy i za każdym je***** razem dostałem tak spieczoną bułkę ze albo mi kaleczyło podniebienie ale nie dało się jeść bo się całość rozpadała, mięso zdecydowanie za suche i przesmażone. Ps: raz jadłem w pasibusie na klinikach i pani była
  • Odpowiedz
@kidzior: jestem neutralnie nastawiony do WPK i o ile to co zapostował @mroz3 jest całkiem zabawne, to twoje wypowiedzi oparte głównie o bluzgi raczej szkodą tej grupie, która hejtuje grubego - bo dają podstawy by sądzić, że jego przeciwnicy to średniobystre gimbusy szukające na siłę poklasku.
  • Odpowiedz
@Iudex: Jak napisał @rbielawski obrazek jest powiedzmy zabawny, choć jak zwykle bawi mnie głównie Wasz problem z pasibusem, al mniejsza o to. Natomiast to co pisze kidzior i później jeszcze płacze, że to usunięte, to już jest wyższy poziom nieistniejącego gimnazjum
  • Odpowiedz
choć jak zwykle bawi mnie głównie Wasz problem z pasibusem,


@W_P_K: My nie mamy problemu z Pasibusem, bo tam zwyczajnie nie jemy. Mamy problem z twoim lizaniem ich po jajach kiedy są zwyczajnie przeciętni. Dwa dni temu byłem w LTD i oni zwyczajnie Pasika miażdżą, nie mówiąc o Soczewce (chociaż słyszałem, że obniżyli loty po zmianie szefa kuchni). Tylko, że tak jak ja zawsze Soczewkę uważałem bezapelacyjnie za numer 1
  • Odpowiedz
@wiktorek_pl: Tylko ty chyba dalej, od kilku lat, nie skumałeś, że ja wyżej cenię Soczewkę, co jest napisane pewnie w kilku miejscach na blogu. A o Pasiku na blogu nie było już od ponad roku, a Wy dalej powtarzacie te stare śpiewki
  • Odpowiedz