Wpis z mikrobloga

#oakresort

Ostatnio napisalem, ze bede budowal osiedle. Diabelnie, balem sie tego wpisu. Dobrze wiecie dlaczego.
Dlatego, ze od 8 lat jestem tutaj codziennie. I chyba nigdy nic nie napisalem. A Wykop potrafi kopac :).

Ale napisalem i ponad 600 osob obserwuje hashtag, co oznacza, ze naprawde temat wszedl.
Przepraszam, ze musieliscie czekac na moje odpowiedzi w komentarzach. W minionym tygodniu obchodzilem 40tke. Zajelo mi to 4 dni. (3 dni imprezy, a jeden dzien wstydzilem sie, jak zobaczylem video z tancow.)

Czytam wszystkie komentarze i na wszystkie pytania odpowiem. Ale pozwolcie mi poprowadzic te historie po mojemu. Tak, zeby wszyscy zrozumieli to co chce napisac. Wiem, ze w tym projekcie, popelnie wiele bledow. Pewnie kilka unikne, bo mam was. Bo projekt zrealizujemy w czesci razem. Wiem to. :)
Musze sie przyznac, ze troszke tez na to licze. Bo tutaj sa fachowcy we wszystkich dziedzinach.
Mozna powiedziec, ze bedzie to troche takie doswiadczenie.

Zaczne publikowac juz w tym tygodniu. Postaram sie pisac regularnie. Mozecie mnie krytykowac. W sumie, jak o tym mysle - to mysle, ze jestem idiota. Po 19 latach w branzy IT - zaczac budowac domy. Na szczescie, sa osoby, ktore we mnie wierza.

PS "Tak popelniam tez bledy ortograficzne. Przepraszam :)"
  • 9