Wpis z mikrobloga

no panowie, sprawdziłem se. dla dobra nauki poleciałem jak to sie muwi od zmierzchu do świtu. pod koniec się zmuszałem, żeby spotęgować w sobie obrzydzenie i żeby mocniej w pamięć zapadło, że nie warto. a i tak wszystkiego nie zmęczyłem, zostało na kilka solidnych szczurów, to rano spłukałem w kiblu.

mądrzejszy o doświadczenie, uboższy o kilka zwojów mózgowych i zmysł węchu

nwm czy te osoby które aktywnie propagują klefa na wypoku robią naprawdę wiarygodny trolink, czy to wszystko jest taki psikus, no chyba tak

ja osobiście nie polecam sięgnięcia po to nawet w akcie desperacji


#bojowkamedycznegoklefedronu #gownowpis
  • 16
@Sonia_Zwierzynska: papierosem mogę poczęstować, ale żeby klefa komuś dać to bym się nie zdobył
@bitcoholic: nie było euforii, przynajmniej nie takiego rodzaju jakiego oczekiwałem. w życiu bym tego nie wziął oralnie, tak jak po fecie miałem loty żeby jeszcze z lustra zlizać czy połknąć grudę tak aż mnie wzdryga myślenie o bombce z klefa. uh ;/
@WujaAndzej chyba kapuję o co chodzi xD
nawet niedawno mialem takie chwile kiedy sobie mysle "#!$%@?, przeciez ja od jakiegos czasu nie wiem do konca gdzie jestem co robię i co się ze mną dzieje", siedzialem w miejscu nie sluchalem nawet muzyki tylko..no wlasnie, nie wiem wlasciwie co xD to bylo cos jakbym nie wiem byl w jakims polsnie?
takie cos ze np no nie pamiętam dokladnie tego co mi sie wyobrazalo,
@MirasekTurasek: w dwudzieste siudme urodziny hahaha czaisz
@qwertty321: miewałem już paranoje, derealizacje i filmy na wkręcanie sobie schizofrenii, potrafiłem być tym bardziej zainteresowany niż przestraszony, no ale to nie to chodzi.

Po prostu klef to taki spierdon wśrud narkotykuw dla mnie teraz, niby jest ta faza i niby przez chwile spoko, ale u mnie nawet w najwyższym punkcie było uczucie zawodu i niesmak. Nie jest aż tak dobrze, żeby było
@NieZegnamSieWoleWitac ja w tym tygodniu testy i powinno być mocno ale zobaczymy xD
w sumie nie mam za duzo do gadania, jestem fanem 3 i 4 cmc ktore dzialaja bardziej euforycznie i robią takie "#!$%@?ęcie" w bani xD

a same stimy ktore dają więcej stymulacji a mniej euforii to co tu opisywać xD jakies wyjscia z domu sprawdzą się wybitnie dobrze, zas po klefie jesli sie zrobie tak jak właśnie lubię to
@WujaAndzej rozumiem ))¯_(ツ)
chyba ktorys raz to powtarzam, ale ja wiem doskonale że klef to nie jest nie wiadomo co, ale zajebiście mi się podoba bo nie próbowałem dużej liczby substancji, za to w ciągu jakoś ostatniego czasu przeleciało przeze mnie więcej substancji niz przez cale życie i ciągle szukam nowych wrażeń, teraz się nie oszukuję w rzeczy typu "nigdy nie wezmę czegoś tam" tylko wiem że wezmę chociaż niekoniecznie powinienem,