Wpis z mikrobloga

Mireczki i Węgierki z #wroclaw może będziecie zainteresowani - nowa wypożyczalnia skuterów elektrycznych we Wrocławiu - GoScooter wrzuciła swój regulamin do akceptacji w takiej formie jak na poniższym screenie.

Tabeli kar ktoś zapomniał wrzucić więc kar nie będzie :D
Dobrze nie zaczęli funkcjonować a już taka wtopa xD

Napisałem do nich, ciekaw jestem jak rozwiążą sprawę bo taka zmiana regulaminu będzie wymagać poinformowania wszystkich użytkowników.
Pobierz qusk - Mireczki i Węgierki z #wroclaw może będziecie zainteresowani - nowa wypożyczal...
źródło: comment_wx83I892bjsGFK5vxwmON890Q6E2ZPD8.jpg
  • 6
@Fidelis: Dokładnie tak ale jednak wygląda na to, że będą mieli jakaś swoją tabelę opłat dodatkowych np. za zostawienie pojazdu na posesji prywatnej i zakończenie wynajmu albo coś w ten deseń. Póki co tego nie ma więc każde naliczenie opłaty "karnej" czy tam dodatkowej będzie musiało zostać rozwiązane w indywidualny sposób.
@qusk w sumie to bardzo dobrze, kilka razy już mi się zdazylo że szedłem po vozille a jakąś #!$%@? se ja zostawiła za szlabanem na parkingu osiedlowym.
kilka razy już mi się zdazylo że szedłem po vozille a jakąś #!$%@? se ja zostawiła za szlabanem na parkingu osiedlowym.


@sokool: a to #!$%@?ć od razu, bo tu jest sprawa prosta kogo kasować - nie to co ze skuterem zaklepanym blokadą z postu z wczoraj XD. #!$%@? potrafią vozillami w takie miejsca wjeżdżać że strach to auto brać bo nie wiadomo czy nie urwiesz czegoś przy próbie wyjazdu...