Wpis z mikrobloga

@sunriser90: Mieszkam w Szwecji od dwóch lat. Może nikomu w ogródku jeszcze namiotu nie rozbiłem, ale raczej regularnie (co nie znaczy, że zawsze często...) wychodzę na noc do lasu.
@sunriser90: ogólnie to dotyczy się całej europy. Jeśli ogarniesz po sobie obóz, nie rozpalizz ognia i nad świtem się zmyjesz to wszędzie jest okej, no może chorwacja trochę odstaje, tam jak nie masz gadanego to mandat możliwy
@sunriser90: Tylko i wylacznie na dziko. Jesli chodzi o Norwegie, kemping daje tylko i wylacznie to, ze masz dookola siebie plot i sralnie pod dachem. Za prysznic i tak placisz - jest automat, 10 NOKow za jakies 4-5 minut wody, w ciagu dnia jak poprosisz na polu namiotowym by wpuscili Cie tylko pod prysznic to sie zgodza.

Tylko wazna uwaga - grunt jest czesto cholernie twardy, wiec jak masz namiot co
@Nie_umre_za_ciebie: @Ancro: @gemmah: @sir_prize: @piniondz: dzięki za info, chyba się wystarczająco przekonałem, mam nadzieję że będzie ciepło i nie zmarzniemy :)
@ReFree: w Jessheim akurat mam rodzinę i będziemy tam kilka dni nocować ale dzięki :)
@electro_nick: planujemy ruszyć z Jessheim na zachód do parku Hardangervidda, potem na północ w kierunku Alesund i na końcu do Bergen, a w jakim rejonie mieszkasz? :)
@DryfWiatrowZachodnich: