Wpis z mikrobloga

@terwer358 no bo przecież kolega był i mówił!!! 111jeden

Dla kontrastu: mój znajomy też był i potwierdza, że Sznuk to pełna kulturka, sympatyczny i sama klasa.

Teraz który kumpel ma rację?
  • Odpowiedz
@lubielizacosy po pierwsze skoro od tyłu lat prowadzi ten program to coś tam jednak liznął tej wiedzy,nie sądzisz? ( ͡º ͜ʖ͡º) a po drugie to jest kulturalny człowiek,od lat osobowość telewizyjna,prowadzący programu na którym wychowywaly się pokolenia :) to nie jest Brzozowski który na siłę zbija piątki z ludźmi xD
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: On nie musi znać odpowiedzi na te pytania, on nie musi nawet ich wymyślać. On po prostu jest, sam styl bycia jest niezmiernie istotny.
Posłuchajcie tego, jak on mówi, jak się wypowiada, jak zadaje pytania i jak się zachowuje. Tego się nie da podrobić, a od Huberta nie czuć tego czegoś.
  • Odpowiedz
@djtartini1: Co czy ktoś powiedział Wielka Gra

> Wielka Gra to jakiś nonsens, teleturniej z wiedzy kompletnie do niczego nikomu nie potrzebnej z pytaniami typu


Prowadząca:

- Co powiedziała hrabina Szlezwig-Holsztain cesarzowi Fryderykowi Hohenzelorowi Habsurgowi Trzeciemu gdy przypadkowo nadepnął jej na nogę w trakcie rautu w 1792 w
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: Poza tym sam program jest nijaki. Nudne to jak sto pięćdziesiąt, jedyne osoby które się tym ekscytują to babcie, bo to ich pasmo (Jaka to Melodia, Klan, Korona Królów, 1 z 10 a potem Wiadomości) oraz garska spierdoxów i koniobijców, czekających rozdanie kuferków przez panią Sylwia uchodzącej za jakieś bóstwa dla co po niektórych. Jedyne co jest bardziej żenujące to przedstawianie się uczestników a dokładnie mi tu chodzi o
pawelososo - @lubielizacosy: Poza tym sam program jest nijaki. Nudne to jak sto pięćd...

źródło: comment_0dqbYkrnzVP4R8SidlG9vihGpand2i9R.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Szanujemy go raczej za kulturę i ogładę, tak mało popularne w dzisiejszej telewizji - nie za samą wiedzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@robertx:

Wiedzę też ma niewąską - stąd jego świetne komentarze.

a jak prowadzi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kazorek: Napiszę to wprost: nie jesteś w stanie merytorycznie odnieść się do przedstawionych przeze mnie kwestii i obrażasz mnie bo nie pałuję Wiplera pod jakiś program dla geriatrii i przegrywów, którzy łechcą sobie ego oglądając go i utrwalają się w micie że są "intellectualy superior". Smutne...
  • Odpowiedz
utrwalają


@pawelososo:
Nic sobie nie muszą utrwalać - po prostu forma Milionerów to forma teleturnieju dla idiotów przed ekranem, z całą tą otoczką sztucznej, dmuchanej atmosfery.

  • Odpowiedz