Wpis z mikrobloga

zazwyczaj są tam dziewczyny o pełniejszych kształtach (oczywiście nie grube ale z lekkim ciałkiem coś jak Sandra Kubicka)


@ImInLoveWithTheCoco: Wygooglowałam z ciekawości. Ta kobieta i lekkie ciałko to dość ostry oksymoron ( _)
Smutne, że przez falę wychudzonych i zagłodzonych modelek, kobiety o normalnych szczupłych ciałach są nazywane pełniejszymi i nie piszę o tobie, ale ogólnie o świecie mody. Tak samo, gdy modelka nosząca spodnie w rozmiarze 40
@parasolki: Dokładnie. Nawet na tle modelek z Birkenau nie jest "pełniejsza", a normalna i nadal bardzo szczupła, to te pierwsze powinno się nazywać wychudzonymi, nie te normalne niepasującymi określeniami, żeby nie zakrzywiać świata mody ( _)
@wicherq: Jaki fejk. Poprzeglądaj pokazy mody, albo wejdź na Tumblr smutnych emo girl. Nogi o szerokości mojego nadgarstka to norma, a od razu zaznaczam, że jestem szczupła i normalnej budowy, żeby
We Francji wprowadzono ustawą minimalną wagę modelki o wzroście 180cm. Musi ważyć 57.5 kg


@anenya: U mnie w liceum kumpel miał 181 cm wzrostu i ważył 45 kg (choć po twarzy nie było tego tak widać) i nie narzekał na powodzenie u dziewczyn.
We Francji wprowadzono ustawą minimalną wagę modelki o wzroście 180cm. Musi ważyć 57.5 kg


@anenya: To ja się ledwo mieszczę w tym xd 59.5kg/181.5cm

@profumo: ta po lewej i tak ma twarz 8/10 ()

@profumo: Wolałbym ruchać kobitę z 50kg nadwagi niż te obrazy nędzy i rozpaczy...
Ich zresztą chyba żaden zdrowy facet nie byłby w stanie wyruchać, bo żeby na taki widok mieć erekcję to trzeba by być naprawdę ciężko chorym #!$%@?.
@Raul777: z nadwagą 50 kg odpowiednio jednak na ciele rozłożoną - tj. gdy figura nadal jest w kształcie klepsydry może wciąż wyglądać seksownie
te zaś szkielety z powyższej fotki dla nikogo zdrowego seksownie wyglądać nie będą ¯\_(ツ)_/¯
@zetzet: Chyba nie chcę jednak wiedzieć jak wygląda te odpowiednio rozłożone 50kg () Zwłaszcza zakładając że normalna kobieta o przeciętnym wzroście ma jakieś 50 kilo.