Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki od #narkotykizawszespoko wołam was! Jakieś 2 lata temu byłam niezle wkrecona w pixy (niby mdma, choć jaka jest pewność co tam jest?) Teraz juz czuje sie lepiej, odcielam sie od towarzystwa i nie zawracam juz sobie głowy narkotykami. Wszystko w ogóle mi obrzydło po jednym zdarzeniu - zatanawiam sie co to było. Zjadłam w ciagu 13h trzy piguły, a to co zaczęło sie dziać pod koniec to było piekło ( po ostatniej). Przez następny dzień i noc nie mogłam zasnąć. Brzmi to cholernie głupio, ale wtedy zapomniałam JAK sie spi, co więcej - nie mogłam zamknąć powiek. Same sie otwierały. Miałam wrażenie, ze serce mi zaraz wystrzeli. Gadałam straszne bzdury, to był istny słowotok, bez najmniejszego sensu, byle gadać. Dodatkowo pojawiły sie mysli samobójcze. Teraz czasami pobolewa mnie serce, rzadko, ale jednak. Dodam, ze byłam debilem, bo zazylam tyle przy 44kg/158cm (jestem pełnoletnia, żeby nie było) Czy ktoś z was tez miał takiego bad tripa po pigułach? Do tej pory słyszałam ze po pigułach nic nie może sie stać, nie ma szans na zła faze, ale to co przeżyłam to było piekło, które mnie zniechęciło do tego wszystkiego. Czy ktoś wie co to dokładnie mogło byc? #narkotyki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: NowyJa
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: jak cie boli głowa to też bierzesz kilka gram paracetamolu i narzekasz na #!$%@?ą wątrobę? xD
po prostu przedawkowałaś. tak- od mdma idzie nawet umrzeć a tym bardziej je przedawkować (o ile to było mdma). powiedzmy, że w pixach było około 100-180mg na każdą. ty wzięłaś 3(!) ważąc 44kg. 2mg/kg to max ile należy brać.
ja tylko zaznaczę, że ostatnio na grupie sin pojawił się post o chłopaku który prawie