Wpis z mikrobloga

6s za stary, 7 nie ma jacka - nie będę wymieniał nagle wszystkich odtwarzaczy w autach żeby muzyki z telefonu posłuchać...

Poza tym chcę kupić aktualny model a se taki właśnie taki jest.

@johnnyasdf: Na przykład?
  • Odpowiedz
@Insiders: i w każdym miejscu musiałaby być bo bym zawsze zapomniał jej. A oprócz ego że mam 4 auta, dwa radioodtwarzacze z aux w garażu i stolarni to jeżdżę na ciągnikach u kolegi. Jack musi być.
  • Odpowiedz
@Insiders: Kwestia czy nowy SE wyjdzie. Mam to w planach bo nic małego i mocnego nie ma do 2000 zł więc pytam. Po internecie szukałem przecieków ale wszyscy piszą to samo - myślą że wezmą obudowę z 6 czy 7 i wsadzą bebechy od 7s bo to już byłby czas na taki ruch ale ja w to mocno wątpię.
  • Odpowiedz
@aarahon: mam se już jakiś czas, iOS jest rewelacyjny, ale myśle nad Samsungiem S7(różowy ma) lub czymś droższym. S7 wyrwiesz w świetnych pieniądzach, a to genialny telefon ze 100x lepszym aparatem niż w SE.
  • Odpowiedz
@djolaf: a mi chodzi o wielkość. Chcę mały i poręczny telefon na którym wszystko zrobię jedną ręką. Wszystko powyżej 4.5" odpada.

@Jarython: Na tę chwilę SE jest aktualnym telefonem i będą na niego wypuszczane aktualizacje, na s7 szykuje się ostatnia duża (i to na 99%) i nic więcej nie będzie (a to już na 100%) więc nie interesuje mnie. Poza tym jest zbyt duży.
  • Odpowiedz
@aarahon: iPhone 5s jest ostatnim telefonem na który masz IOS 11. Ten telefon ma 5 lat. Jak się napaliłeś na SE to bierz. I tak będziesz zadowolony bo chodzi naprawdę szybko
  • Odpowiedz
@macko40: nie jest to aktualny model, jest za duża, nie ma złącza słuchawkowego. Jeśli SE2 (SE2018) też będzie miał którąś z tych cech to jej nie kupię, poczekam aż moja a3 2017 się do końca zrypię i wrócę do jakiegoś LG.
  • Odpowiedz