Wpis z mikrobloga

Przybywam do Was z obrazkiem @emilkos8 wyciągniętą prosto z obrazu Wyspiańskiego:))

I robimy kolejną pulę losowania Mireczkowych selfi.
Zasady:
Wysyłacie mi swoje zdjęcia w komentarzu tutaj - zbieram przez 24h od teraz.

Większe szanse mają fotki z komentarzy do tego wpisu, niż wysłane prywatnie.

Narysuję poza konkurencją fotkę, która zdobędzie najwięcej plusów - jedyny warunek, musi mieć ich więcej niż 100

Pozostawiam dalej możliwość wysłania mi prywatnie zdjęcia, ale proszę żebyście mi nie wysyłali ich na PW tylko maila xhxhxrysuje@gmail.com z waszym nickiem. Robię tak bo odczytywanie PW zajęło mi bardzo dużo czasu i dostałam dopaminowego mindfucka przez ciągłe odczytywanie powiadomień. Zbieram od zera bez wyjątków, czyli jeśli chcesz się załapać - musisz wysłać dzisiaj jeszcze raz wg tych zasad.
Proszę nie wysyłajcie mi PW w tej sprawie.

Napiszę też ponownie o prywatnych zleceniach: na razie nie planuję tego robić i nie czuję się na siłach. Rysuję tylko dla przyjemności, dlatego wybieram twarze, nie chcę być do tego zmuszona.
Jeśli zmienię zdanie, będę mieć na to czas albo wymyślę sposób jak to zorganizować żeby dobrze się z tym czuć, to dam znać:)

----->

Będzie mi miło, jak zaobserwujesz mojego instagrama
obserwuj tag #xhxhxrysuje

Link do plusowania listy do wołania

Linki do poprzednich rysunków: *1* / *2* / *3* / *4* / *5*

#pokazmorde #tworczoscwlasna #digitalpainting #rysujzwykopem #grafikakomputerowa #kreatywnywykop
xhxhx - Przybywam do Was z obrazkiem @emilkos8 wyciągniętą prosto z obrazu Wyspiański...

źródło: comment_zMmKhN0yzetMXZ6xiLx35r90XzpKr51f.jpg

Pobierz
  • 564