Wpis z mikrobloga

IOTA to jest ten projekt, który już za chwileczkę, już za momencik ma zrewolucjonizować świat, ale jego twórcy w grudniu 2017 mieli wypuścić portfel "Trinity", ponieważ z obecnego ludziom masowo znikają pieniądze, ale do dzisiaj się nie wyrobili?

czasem mam wrażenie, że w Polsce ludzie znają pięć kryptowalut: BTC, ETH, LSK, IOTA i ewentualnie Dascoin
@o_40855: widzisz, wielu ludzi sukces odniosło bo dostrzegło coś przed innymi, łatwo parę lat po fakcie powiedzieć "kurde gdybym wtedy zrobił to, to byłbym teraz bogaty", cały myk polega na tym, żeby dostrzec okazję w czasie teraźniejszym a nie po fakcie, dlatego trzeba myśleć abiektywnie, bo ci którzy myślą płytko i krótko terminowo zbyt wiele w życiu nie osiągną
@o_40855: mylisz przyczynę ze skutkiem, ja inwestuje w coś bo w to wierze a przy okazji jestem świadom, że sporo na tym zarobię, w krypto wszedłem prawie 1,5 roku teamu, przez ten czas zrozumiałem co to znaczy inwestować a nie spekulować, nauczyłem się tradować, zrozumiałem jak dziła ludzka psychika i czym kierują się ludzie, i wiele innych rzeczy, moje życie zmieniło się o 180 stopni, zmiana jednej rzeczy otwiera ci drogę