Wpis z mikrobloga

@Aeny ja z chęcią bym przygarnął, nigdy żadnych banów, ani restrictów nie dostałem więc konto nie pójdzie zaraz na marne, gram na podobnym poziomie w zeszłym sezonie niska platyna teraz odbijam się od dna w goldzie, konto by się przydało żeby znajomy mógł ze mną Duo grać bo poniosło go w diamenty :-D
@Aeny: mówisz że masz głównie suppy... Od jakiegoś czasu kusi mnie sprawdzić, czy nawet takie mechaniczne guano jak ja jest w stanie wbić coś poważniejszego grając tylko jakimiś Jannami czy innymi e-grillowymi supportami, a to byłby pretekst idealny, bo na levelowanie własnoręczne czasu brak.
@Aeny W sumie przydałoby mi się konto w lolu, nie mogę grać flexów z kolegami a bardzo lubie je grac i udawać pseudo drużynę esportową, nie jestem toksyczny więc na pewno nie dostane bana. Na własnym koncie nie mam tylu championów a chciałbym bardzo zagrać na innych liniach innymi czempionami, konto się na pewno nie zmarnuje.
@Aeny: W sumie chciałbym, raczej nie zasluguję, toksycznym graczem jestem, dostałem permąi potrzebuje 2giego konta, jak nikt inny nie będzie godzien to daj, jak ja i ktoś inny, to daj temu innemu.
Nie oddawaj. Wrócisz za jakiś czas do tej gry, a konta i skórek szkoda. Do lola zawsze się wraca, wiem po sobie i znajomych. Gram od 2k10 i ciągle wracam :D Wkurza na maksa, ale ma coś w sobie :) Jak chcesz koniecznie komuś 'dać' to daj mnie, ale bankowo nic nie będę zmieniać, ostatnio jestem skupiona na wspinaniu się po szczebelkach we flexie - main supp z tej strony :D
@Aeny Moja różowa narzeka, że jak gra ze mną to wywala nam wysokie rangi w przeciwnej drużynie nawet na normalkach ( ͡° ʖ̯ ͡°) Takie konto w niskiej dywizji by się przydało, nigdy żadnego bana nie dostałem więc no. Spokojna Twoja rozczochrana ( ͡º ͜ʖ͡º)
Passów jak chcesz nie będę zmieniał