Wpis z mikrobloga

@zelo1234: jedz z lexia i laptopem, jedź na jazdę próbną, podejmij pod komputer, sprawdźisz czy są ukryte błędy które mogły zostać skasowane przez sprzedawcę, przebieg również sprawdzisz. Mam od roku 407, szkoła życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zelo1234:
Najlepiej to jedż i zobacz, czy wycieków nie ma, czy ładnie odpala na zimnym , czy jak mu dasz w pi**e do dyma szarego nie puści itp. potem tylko miernikiem obleć dookoła i masz już odpowiedz czy warto czy nie warto .
  • Odpowiedz
@zelo1234: moim zdaniem to tez przygotowane ładnie do sprzedaży, bardziej wiarygodniejszy przebieg ma, sam mam diesla z 2006 roku ale mam 3 z przodu, diesel kupuje sie zeby robic kilometry, w tym wieku trzeba mieć na uwadze turbinke i dwumase
  • Odpowiedz
@zelo1234 nie patrz na przebieg, opłacalność kupna nowego diesla to ok 20kkm rocznie i licz mniej więcej tyle. Wszytko poniżej od handlarza jest na bank cofane, od osoby prywatnej może nie. Pamiętaj nikt nie dopłaca grubych pieniędzy w salonie do diesla aby stał. Wyjątkiem mogą być tu osoby które lubią ich wysoki moment ale na takie igły nie ma za bardzo co liczyć na naszych portalach ogłoszeniowych ( ͡~ ͜ʖ
  • Odpowiedz
@zelo1234: Powiem Ci tak... szukałem dla siebie samochodu przez ponad miesiąc. Wszystko co oglądałem u handlarzy to same szroty, a najeździłem się jak nie wiem. W końcu trafiłem na model, którego szukałem od osoby prywatnej i zupełnie inna bajka. Na przebieg nawet bym nie patrzył jak będzie dobrze zachowany samochód i na bieżąco serwisowany.
  • Odpowiedz
@MrProfeska: Właśnie jestem umówiony na jutro na oględziny jednej sztuki. Co się okazało? Szukałem w całej Polsce i nawet w Niemczech a fajna sztuka stoi ok 30 km ode mnie, od os prywatnej :P Autko z 2008r, full opcja, nagłośnienie JBL, od 2011 użytkowane przez kobietę, przebieg 235tyś km, silnik diesel 2.2 170km. Na zdjęciach widać, że zadbane, skóra bez przetarć czy pęknięć, zobaczymy jutro z bliska co to będzie Może
  • Odpowiedz
Szukałem w całej Polsce i nawet w Niemczech


@zelo1234: Jaki jest sens szukania w całym kraju czy za granicą, tak taniego auta? Przecież po tak tanie auta to nie ma sensu jechać dalej niż 100km.
  • Odpowiedz