Wpis z mikrobloga

Kupię gdzieś w factory w jakimś sklepie garnitur tak do 550zl? Mam na myśli garnitur slim fit ponieważ jestem dosyć wysoki i szczupły więc normalne garniaki na mnie wiszą.Marynarka z cienkiego materiału , nie lubię ciezkich.
#wroclaw
  • 14
@kenny_kabanie: @efceka: @nuna1621: nie znoszę kupować garniaków, mój brat jest w miarę taki jak ja czyli 182 wzrostu i 58kg wagi, wszystko na nas zawsze "wisi" ale udało mu się ogarnąć w jakims sklepie fajnie dopasowany jednak za 700zł, dlatego wolałem spytać bo nie znoszę jak sprzedawcy wciskają coś na siłę. Jutro chyba się wybiorę i poszukam, jeśli nie znajde to przeboleje i dam te 700zł
@qwerty1991 mój mąż kupił właśnie w jednym z tych w alei. Robią poprawki na miejscu i z tego co pamiętam wyszło nam bardzo niedrogo. Myślę że coś koło 700 z dodatkami (koszula, szelki i mucha)
@aikonek: @mama_Andrzejka: @StaryZdzich: powiem wam tak, zwiedziłem pół magnoli straciłem parę godzin, wszędzie marynarki rozmiar 46 a to lekko za duże , już zniechęcony zaczalem odwiedzać sklepy droższe gdzie za wszystko dałbym 800zl i miałbym marynarkę rozmiar 44 który dobrze na mnie leży aż tu od tak wszedłem do sklepu kiabi w magnoli który nijak nie wskazywał na to że coś tam tego typu będzie a tu proszę marynarka