Wpis z mikrobloga

#podrywajzwykopem #ukrainka

Pytanie do Mirków będących w związku z Ukrainkami, albo znających ludzi, którzy byli bądź są. Poznałem dziewczynę na Interpals. Pierwsza do mnie napisała, pytając się czy nie pomógłbym jej w nauce języka polskiego. Zgodziłem się i podałem jej swój nr na Whatsapp. Od rozmowy, do rozmowy, zaczęło się wypytywanie, jakieś deklaracje i co raz bardziej zauważam, że owe dziewczę ostro mnie podrywa. Nie mam nic przeciwko, nawet łechce to moje męskie ego, ale no właśnie ... Mam 29 lat, Ona 21, wiem że słowa nic nie znaczą dopóki nie nastąpi spotkanie. Ona ma chęć do mnie przyjechać, tylko trochę się boję, bo wcześniej deklarowała, że chcę zostać w Polsce. Kończy właśnie studia na kierunku pielęgniarstwo. Nie chcę być wykorzystany, ani nie chcę być też tylko jej przepustką do lepszego życia. Dodatkowo, prawiąc mi na każdym kroku komplementy, wiem że nie jest do końca szczera. Sam jestem 6,5/10 - jak się ogarnę to powiedzmy, że taka 7. Ona też 6/10 .. chyba.
  • 15
@Tyler_Durdeen: polecam ogarniać dziewczyny z Ukrainy z Kartą Polaka, wtedy jest bezpieczniej xd
bo z Twojej historii niestety wyziera wizja gold diggerki, no i różnica wieku też dosyć duża, ja nigdy się nie bawiłem w ogarnianie dziewczyn młodszych niż te 5 lat