Wpis z mikrobloga

Mirki z okolic #katowice ( #swietochlowice )
Jako dostawców internetow mam telpol albo #vectra W teorii Vectra pozwala mi podpiąć kabel 600mb, w dodatku na promocji za przyłączenie i coś tam jeszcze wychodzi koło 70 PLN (cebula inside ( ͡° ͜ʖ ͡°)). W podobnej cenie mam telpol z 400. Tylko pytanie: które z tych internetow będzie się mniej sypał?
  • 5
@Axotte: Kilka lat temu mieszkałem na świonach i męczyłem się z tą nieszczęsną Vectrą. Nie wiem jak jest teraz, ale swego czasu wyłączałem komputer jak tylko zaczynał padać deszcz, bo i po co mi pecet bez internetu?( ͡° ʖ̯ ͡°)
Trzymaj się, kolego. May the internet be with you.
@Axotte: odradzam vectrę, zwłaszcza w świonach. Więcej się #!$%@? niż nacieszysz. Dodatkowo sprawdź jakie masz kable od centrali. Bo mi obiecywali "do 300", a technik powiedział, że to niewykonalne, bo osiedle jest na setkach podpięte :D
Dziękować za informacje.
Koniec końców wziąłem vectre.
Telpol moze maksymalnie zaoferować 20 mb down.
U sąsiadów był dzisiaj monter z Netii. Albo radio (drogo i nie lubie radiowych) albo 40 mb, także też nie.
A z Vectry to sie dowiedziałem że światłowód mam do kamienicy wpuszczony (drugi sąsiad potwierdza że tak jest).
Zobaczymy co wyjdzie. Jak będą problemy to mam BOK zaraz obok. Będe ich nękał osobiscie ( ͡° ͜ʖ
@Axotte: Z telpol miałem rok nieprzyjemnych przygód i w końcu zamieniłem go na UPC. W telpol notorycznie obcinali transfer (tłumaczyli się, że "coś im się w tablicy poprzestawiało") - po interwencji wszystko wracało do normy na 3-4 tygodnie.