Wpis z mikrobloga

@John_archer: Sugeruje się też że w pięcie miał wyłącznik, interpretacja, nadinterpretacja, podstawowych wartości zniszczenie i manipulacja. Słyszałeś kiedyś o jakimś ciepłym który był by największym kozakiem w swojej wiosce? Raczej wątpię.
@John_archer przyjacielu, mnie tylko denerwuję, że teraz nagle każdy jest homoseksualista, łącznie z Dumbledorem. Nie cierpię tych wszystkich polityczno-poprawnosciowych sztucznych zabiegów, mających wprowadzić nas w nową, postępowa rzeczywistość, gdzie wszyscy są równi.
Nie kwestionuje, że mógł faktycznie być oryginalnie homoseksualista, bo przecież homoseksualizm jest stary jak świat
Sugeruje się też że w pięcie miał wyłącznik, interpretacja, nadinterpretacja, podstawowych wartości zniszczenie i manipulacja. Słyszałeś kiedyś o jakimś ciepłym który był by największym kozakiem w swojej wiosce? Raczej wątpię.


@golson:
@barov07: To jest mitologia, mnie też może to się nie podoba ale fakty sa takie że w wielu przekazach Achilles i Patroklos byli opisywani jako kochankowie, więc robienie z tego lewackiej homopropagandy na siłę jest śmieszne. Przecież w starożytnej
@John_archer: Mitologia to jednak pewne symbole, wierzenia i przekaz. Robiąc największego kozaka ciepłym jakoś mi się skojarzyło z budową wizerunku kobiet w policyjnej prewencji. Jest w porządku do momentu aż konfrontuje się to z prawdziwym życiem i jego własnymi scenariuszami.
@barov07: xD. To nie żadna mitologia, homo i biseksualizm był rozpowszechniony w starożytnej Grecji, takie są fakty historyczne. Tam były tysiące ciepłych kozaków a ciebie to boli bo jak to taki wspaniały wojownik może być pedałem czy bi. No sorry ale wtedy tam to tak często wyglądało i tu akurat twórcy dośc wiernie oddali realia.

Wielu badaczy homoseksualizmu greckiego zwraca również uwagę na militarne korzenie zjawiska. W pierwszych wiekach jednoczenia się
@John_archer: No dobra chodzi mi o morał płynący z mitu a nie jakieś chore wchodzenie w dewianci choć prawdopodobny kontekst. No może i był super wojem i jeszcze lepszym superpedałem ale to i tak jak pisanie własnej biblii na nowo. Czasem się czuje jak bym się przeniósł z zamierzchłych czasów w przyszłość i był jakimś mentalnym zabytkiem XD Jednak wiary swej nie zatracę.
@John_archer: Szwaby też swoją wersję wojny w serialu "Wasze matki" przedstawili lekko odmiennie choć w granicy prawdopodobniej okolicy 0 XD Spoko czaje Twój punkt widzenia, jednak ja ze swoim się okopałem.