Wpis z mikrobloga

I kolekcja urosła o kolejną platynę. Dawno tak nocek nie zarywałem przy ps4. Czekam na kolejne części :D
Swoją drogą to Sigrun na normalnym poziomie trudności potrafi dać w kość. Półtorej godziny się z nią męczyłem i moim zdaniem ta walka przebija poziomem trudności walkę z Zeusem na hard w GOW3.
#godofwar #ps4
Sweet-Jesus - I kolekcja urosła o kolejną platynę. Dawno tak nocek nie zarywałem przy...

źródło: comment_OwaGQODdxrI99tu8NnJe3FBYRVEXdCzQ.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sweet-Jesus Ja większość już zaliczyłem na najtrudniejszych tak się pochwalę :D Wstąpienie na razie niepokonane przez te #!$%@? Próby Archimedesa, a w dwójce męczę się na tym kręconym korytarzu przed trzecią siostrą. Najnowszego zacząłem na najtrudniejszym od razu i jest masakra, ale trudno, dam radę #!$%@? XD

Powiem tak, ja nawet planuję kupić Vitę i ograć na niej Collection, tak bardzo lubię te gry xD Zremasterowana trójka jest wydana całkowicie na
  • Odpowiedz
@BigBadBat: Te próby to jest największa zabawa GOW, nie zliczę ile podejść tam miałem xD Co do najnowszego to po cichu liczę na dodanie NG+ bo bym sobie wymaksował każdą zbroję.

Vitę posiadam (kupiłem ją tylko dla ogrania i wbicia platyny w Uncharted Złota Otchłań) ale musiałbym Collection jeszcze raz zakupić bo szkoda, że w wersji pudełkowej nie dodali kodu na pobranie cyfrówki na Vitę. Kurde to faktycznie remaster, który
  • Odpowiedz
@Sweet-Jesus No właśnie ja głównie dla przenośnego Collection i Uncharted ją planuję (no i ogrywania cyfrówek z PSP, moje mi padło dawno temu już), masz oryginalną wersję z ekranem OLED, czy tą nowszą? Kodu nie dodali, bo Collection było pierwszą kolekcją wydaną na PS3, wersji na Vitę nie było nawet w planach wtedy xD

  • Odpowiedz
@BigBadBat: Pierwszy model Vity z ekranem OLED. Trochę się naszukałem ale trafiłem na okazję i gość sprzedawał po dobrej cenie i z dwiema kartami pamięci. Chociaż jedna karta leży nieużywana.

Ja w sumie kupiłem Wstąpienie nie tylko dla Kratosa ale i dostępu do dema The Last of Us.
  • Odpowiedz
@BigBadBat: Znajomy ma nowszą wersję i robiliśmy porównanie. OLED wypada lepiej pod względem kontrastu i soczystości barw. W mojej Vicie jedyny minus to połyskująca obudowa jak przy pierwszych ps3, na której widać odciski palców. Dla znajomego właśnie ten 1GB był ważniejszy niż ekran a u mnie padło na ekran.
  • Odpowiedz
@BigBadBat: Ja się musiałem przestawić bo sporo ogrywałem na PSP a tu nagle przesiadka na Vitę. Po jakimś czasie jak wziąłem do rąk PSP to czułem jakbym trzymał jakąś chińską zabawkę. Vita trochę waży przez co moim zdaniem stabilniej leży w dłoniach. Nowsza Vita jest odrobinę lżejsza ale mi to w sumie nie robiło żadnej różnicy.
  • Odpowiedz