Wpis z mikrobloga

I kolekcja urosła o kolejną platynę. Dawno tak nocek nie zarywałem przy ps4. Czekam na kolejne części :D
Swoją drogą to Sigrun na normalnym poziomie trudności potrafi dać w kość. Półtorej godziny się z nią męczyłem i moim zdaniem ta walka przebija poziomem trudności walkę z Zeusem na hard w GOW3.
#godofwar #ps4
Sweet-Jesus - I kolekcja urosła o kolejną platynę. Dawno tak nocek nie zarywałem przy...

źródło: comment_OwaGQODdxrI99tu8NnJe3FBYRVEXdCzQ.jpg

Pobierz
  • 28
@Sweet-Jesus: Ładna kolekcja - gratulacje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ta #!$%@? Sigrun też mi dała w kość i to na najłatwiejszym xD Do platyny w GOWie zabrakło mi znajdziek (kruki i artefakty) - nie mam nerwów na takie rzeczy...
@klik34: współczuję, bo to już wymaga ładowania wcześniejszych sejwów i przejścia mniejszej lub większej części ponownie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Sweet-Jesus: załadowałem wcześniejszy sejw jeszcze przed zakończeniem głównego wątku. Jak go robiłem to niewiele eksplorowałem więc większość była jeszcze nieodkryta. Przepłynąłem się w 15 minut, odwiedziłem każdy obszar i wyskoczyło bez problemu.
@klik34: Ja to tak miałem z pradawnymi. Na mapie pokazuje znacznik, że jest 'walka', przypływam na miejsce i pusto. Przy zwłokach giganta pojawiałem się kilka razy i dopiero po zaliczeniu gry walka z pradawnym się pojawiła. Szanuję za hard i współczuje walki z Sigrun xD można tylko jednego strzała od niej przyjąć, drugi kończy się zgonem. Spróbowałem z nią walczyć na hardzie ale po 20 próbach dałem sobie spokój. Wystarczy, że
@Sweet-Jesus: Btw gra albo ma strasznie nierówny poziom trudności, lub ja pchałem się gdzie nie trzeba.

Na jednej z plaż przy pierwszym spotkaniu z dwoma wulferami spędziłem około godziny bo duma nie pozwoliła mi odpuścić i wrócić z lepszym ekwipunkiem ( ͡º ͜ʖ͡º)

@klik34: Chyba nawet kojarzę tą plażę bo dostałem na niej niezły łomot. Po kilku próbach stwierdziłem, że jednak wrócę tam z lepszym ekwipunkiem. Ja tak cisnąłem przy tym gościu co miecz poleruje na jednej z wież dookoła jeziora. Ikonka czaszki ale 'no ja nie dam rady?!", po 40 minutach dałem radę xD