Wpis z mikrobloga

Mirki, ostatnio naszła mnie faza na najlepszego RTS'a we wszechświecie czyli Twierdzę Krzyżowiec ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jako że grający w Hirołsy mają swoją zabawę tysiąc map więc ja proponuję takową zabawę w najwspanialszym RTS'ie we wszechświecie. Każdy może dołączyć, wymagany tylko screenshot z ekranu podsumowania. Tak więc zaczynamy:

1000

#strongholdcrusader #twierdzakrzyzowiec #tysiacmaptk (bo tysiacmapSC może być mylące)

Przy okazji bez tworzenia nowego wpisu wrzucam pierwszą rozegraną mapkę. Jako że przechodzę szlak to na pierwszy ogień mapa 10 - pokonanie sułtana było banalne bo wiadomo że nic nie potrafi oprócz stawiania pomników i kwiatków ( ͡° ͜ʖ ͡°) Saladyn był trochę trudniejszym przeciwnikiem, dodatkowo szczur cały czas miał na mnie #!$%@? - jakakolwiek prośba o atak była zlewana ciepłym moczem. Spam katapult z trebuszami + balisty ogniowe i na wycieńczenie. Zniszczyłem kawałek muru to balisty zajęły się tym co w środku. Większość jednostek mu się spaliło i tylko gdy ogień został ugaszony wbiłem na wierzę łucznikami osłanianymi przez kuszników a później wprowadziłem całą armię - kuszników na wierzę i mury, a na basztę włóczników, wekerników i zbrojnych - włócznicy wiadomo na wybadanie czy nie ma dołów ze smołą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1000 - 1 = 999
NjeMjetek - Mirki, ostatnio naszła mnie faza na najlepszego RTS'a we wszechświecie cz...

źródło: comment_wKaTB27dU2ODK8dqPUzjjfL7L3W6fvba.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NjeMjetek: robię nockę w pracy i myślę w co pograć. Chyba właśnie sprawiłeś, że jutro goście nie dostaną śniadania na czas. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz