Wpis z mikrobloga

Takiego ładnego trójkąta nam narysowano na kursie #bitcoin . A łatwo nie było - spójrzcie na świecę z okolic 9 rano 29 kwietnia. Nie po to się ktoś tak starał by teraz nic się nie wydarzyło. Nadchodzi breakout. Jak pójdzie górą to poleci prosto do okrągłego 10k. Ja stawiam jednak równowartość zwartości mojego standardowego koszyka z biedronki ( ͡ ͜ʖ ͡), że pójdzie dołem. Jak mam rację to przy następnej wizycie w Biedrze będę mógł pozwolić sobie na darmowego łyskacza ( ) #kryptowaluty
d.....r - Takiego ładnego trójkąta nam narysowano na kursie #bitcoin . A łatwo nie by...

źródło: comment_X7EqUVQGPN2irhJ5LYlg6OkHcdPuqlgN.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@drakkar: Taka skromna rada ode mnie. Wciśnij ze dwa razy zoom + i przybliż sobie wykres. Potem może będziesz oddalał, jak będziesz czuł taką potrzebę. Potem w sensie za parę lat.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@drakkar: wgl to właśnie pokazuje dlaczego AT to syf. Według AT wyszło Ci ze kurs spadnie albo wzrosnie, wiec tak średnio przydatne, bez kresek też można to było stwierdzić. Dopiero opierając się na własnym wyczuciu i analizie ceny byłeś w stanie obstawić w którą stronę pójdzie kurs.
  • Odpowiedz