Wpis z mikrobloga

Takiego ładnego trójkąta nam narysowano na kursie #bitcoin . A łatwo nie było - spójrzcie na świecę z okolic 9 rano 29 kwietnia. Nie po to się ktoś tak starał by teraz nic się nie wydarzyło. Nadchodzi breakout. Jak pójdzie górą to poleci prosto do okrągłego 10k. Ja stawiam jednak równowartość zwartości mojego standardowego koszyka z biedronki ( ͡ ͜ʖ ͡), że pójdzie dołem. Jak mam rację to przy następnej wizycie w Biedrze będę mógł pozwolić sobie na darmowego łyskacza ( ) #kryptowaluty
d.....r - Takiego ładnego trójkąta nam narysowano na kursie #bitcoin . A łatwo nie by...

źródło: comment_X7EqUVQGPN2irhJ5LYlg6OkHcdPuqlgN.jpg

Pobierz
  • 28
@drakkar masz jakiegoś wymyślonego kołcza na którego wydajesz pieniądze.
on w zamian pomaga (pewnie całej gropie bo więcej hasju się ciągnie) wam w analizie technicznej. Na dodatek tracisz jeszcze pieniądze na giełdziexd.
Powiedz szczeże ile jesteś na minusie dzięki krypto??
@drakkar: Myslisz ze ktos zaczal obracac i nigdy nie stracil? Ja kupilem BTC po $16000 w grudniu, pozniej kupilem alty na gorkach w styczniu. Stracilem na niektorych po 80%. Pozniej zaczalem sie uczyc TA, FA i wielu innych rzeczy i teraz juz jestem 40% do przodu w $ a BTC stoi po $9000. No ale co ja moge wiedziec, przyjdzie banda krzyczaca TA nie dziala i mnie zje. Trojkat bardzo dobry
@Drecken dlatego nie płaczę ze straty. Wiem ile kosztują różne szkolenia w branży. Zapłaciłem za 7 miesięczne szkolenie. Tylko odbiorca mojej podatności jest zdecentralizowanu ¯_(ツ)_/¯