Wpis z mikrobloga

@ZdrowiePaleo: Walia pólnocna super, bylem ze znajomymi w tamten weekend, ogólnie juz pare razy ja zjezdzilem/zjezdzilismy (glownie tereny Llandudno-Conwy Castle-caernarfon-bangor-polnocna Snowdonia). W ten weekend jade ze znajomymi z pracy do Barmouth. Mimo wszystko Snowdonu jeszcze nie zdobylem, zawsze brakowalo czasu ;c

Polecic szczerze moge Holyhead i tamtejsza latarnie, super widoki. Fajny tez zamek w Beaumaris.
Pobierz Alexy - @ZdrowiePaleo: Walia pólnocna super, bylem ze znajomymi w tamten weekend, ogó...
źródło: comment_UmJuDO7vqdi97wf0abINUmj5wfuuDyZw.jpg
@Alexy: super :-) Holyhead fajne, chociaz latarnie pamietam tylko na tym mega długim falochronie, wiec musielismy widziec inne ;-) Beaumaris tez fajny. Udalo mi sie w ogole zobaczyc wszystkie zamki Zelaznego Pierscienia poza Harlech. Moze jeszcze kiedys ;-) Jak trafi sie pogoda (czyli jak dla mnie na pn Walie to fala upalow :D) to mysle, zeby leciec z Cardiff do Caernarfon, bo z tego co wiem, sa bardzo tanie loty i
@ZdrowiePaleo: Ten weekend = zawrotne 20 stopni i slonce takze pogoda wymarzona na majówke (jak na warunki jukejowskie). Caernarfon mnie urzeklo klimatem cichego miasteczka w murach, fajnie czuc atmosfere taka lekko sredniowieczna. Polecic jeszcze moge hostel w Pen-y-Pass i tamtejsze szlaki (miner's track). A Walie sama to tylko polnocna zwiedzilem, poludnia jeszcze nie mialem zaszczyt goscic, ale pewnie kiedys Swansea czy Cardiff objade. Aczkolwiek pewnie wiekszym priorytetem bedzie Kornwalia. No i
@Alexy: no, juz slyszalam, ze w poniedzialek bedzie "boiling", bo 20 stopni :D a ja po prostu wreszcie nie zmarzne, nie zmokne i mnie nie przewieje :P mury zamku w Caernarfon sa faktycznie imponujace. ma sie wrazenie (czy tylko wrazenie?;-), ze wiekszosc miasta w nich lezy, co sie chyba rzadko zdarza.mam na blogu wpisy o Cardiff i zamierzam napisac wiecej o poludniowej Walii, bo w okolicy jest pare ciekawych miejsc. A