Wpis z mikrobloga

Czy orientuje się ktoś, czy jest w Kielcach takie miejsce, jak otwarta strzelnica, stare boisko, itp.?
Dokładnie to chcę postrzelać z łuku. Łuk, strzały, tarczę mam, brakuje mi polany zakończonej jakimś wałem (żeby amortyzował niecelne strzały), tak żebym jakiegoś zbłąkanego grzybiarza nie trafił.
#kielce #lucznictwo
  • 16
@Ciastek993: szkoda strzał przy ewentualnym trafieniu w drzewo :) a poza tym ktoś lasem będzie szedł, a taka strzała ładne kilkadziesiąt metrów poleci, jak się człowiek zepnie to i ponad sto :)
@grebial: kilka lat temu tam na rowerze czasem jeździłem. było już nieco zarośnięte. ale w okolicach wału było czyściej. w sumie to lokalizacji (współrzędnych) nie jestem pewny w 100% ale to chyba tam ...
@paramite: wołaj jakby co, ciekawi mnie to jak to teraz wygląda
@namiot666: nie umiem dobrze trafiać do stojących, a co dopiero do ruchomych :D
@paramite: dzięki, ja też w sumie mogę tam spróbować dotrzeć :) ale oczywiście jeżeli tylko byś chciał, to nie rezygnuj z wędrówki w tamtą stronę :)
@Ksiunc: znam to miejsce w Jędrzejowie, tam też można z palnej postrzelać. Tak samo w Pińczowie jest stara strzelnica i tam najczęściej strzelam
@grebial: Ja kupiłem 3 koce w lumpeksie, zszywaczem spiąłem je do kupy i zawiesiłem na płocie (siatka). Wyłapuje elegancko strzały z 30lbs i nie trzeba robić kilometrów żeby znaleźć dobrą miejscówkę.