Wpis z mikrobloga

  • 1
@czikapu: 12 tez mam i zgadzam się, jak jestem na zewnątrz w taka pogodę to co chwile wywala komunikat żeby pozamykać aplikacje w celu obniżenia temperatury xd
  • Odpowiedz
@czikapu: nowe klawiatury są do d--y albo przynajmniej mój egzemplarz taki jest (MBP13 TB 2017)... co raz to mam jakiś klawisz zablokowany tak, że nie styka i trzeba mocniej w niego klikać żeby załapał... pomaga postukanie w niego, pomasowanie itp. W sumie od września chyba z 5-6 różnych klawiszy tak miałem, zbieram się do serwisu ale zawsze albo się samo naprawi albo nie mam czasu;-) Co do użytkowania klawiatury to
  • Odpowiedz
  • 1
@czikapu: pisze się spoko, ale trzeba je regularnie czyścić bo później nie odskakują jak trzeba albo skok maja inny

dokładnie jak wyzej
  • Odpowiedz
@apek: ale oni podobno odświeżyli klawiturę na rok 2017 bo ta na 2016 bywała felerna. Może mi się trafił jakiś odpad czy co bo żaden ze znajomych nie ma problemów a jest i sporo i trż mają 2017 i klepią tak samo dużo jak ja (programowanie).
  • Odpowiedz
@kasprzak: lepszymi systemami są FAT32 i exFAT, NTFS na pendrivie to grzech dokonany na technologii. Grzech forsowany tylko przez popularność Windowsa. Najlepszym systemem byłby F2FS, ale niestety bez błogosławieństwa MS żaden FS inny niż ten od MS nie ma racji bytu.
  • Odpowiedz
@apek: mobilność jest super. Przesiadłem się z 15 cali poprzedniej generacji na 13 cali z touchbar. W biurze i w chacie w razie potrzeby mam monitor 24 ale i tak często korzystam bez monitora. Laptop jest bardzo mały. U mnie mobilność to z jednej strony częste spacery w biurze do sali konferencyjnej, a z drugiej wyjazdy na targi, konferencje, itp. Dużo lepiej mi z 13 do takiego zastosowania. No i
  • Odpowiedz