Wpis z mikrobloga

@rales: Nie wiem czemu beka. W postkomunistycznych jednostkach jakich cała masa w naszym kraju są żołnierze, którzy strzelają dwa razy w roku garść pestek. O taktyce nie słyszeli a nawet jak słyszeli to im się nie chce bo mają takie cieno, że tylko w karciochy na garażach by się grało. A ci #!$%@?ńcy asg inwestują swoje (lub rodziców) pieniądze i czas żeby się szkolić. Pewnie, że lwia część ich "treningów"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 214
@Pies_mi_morde_lizal: o #!$%@? XD a te wszystkie wnioski skad, jesli mozna wiedziec? Znasz osobiscie jakiegos zawodowego zolnierza, czy to tylko takie twoje wyobrazenie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Crosshairs: @fegwegw: Czym się różni dobra replika Hk416 albo Beryla od prawdziwego? Faktem, że nie strzela ostrą amunicją. Bezpieczne posługiwanie się bronią to przede wszystkim manualka - coś co wyrarbia się treningami na sucho, więc nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś używał do tego celu repliki asg. Nie kierowanie broni w kierunku kolegów, palec poza językiem spustowym, kontrola bezpiecznika - możesz to śmiało ogarnąć nigdy nie mając w
  • Odpowiedz
@Pies_mi_morde_lizal widać wojskowi mają ból dupy. Zresztą znam kilku to widać że u nich to nie byla pasja tylko łatwa kasa. Tak by robili na budowie bo są debilami w większości. A tak co, pograją w ping ponga,zrobią dwa kółka wkoło jednostki i raz na miesiąc czy dwa pojadą na poligon. Przecież nawet ich na misję posłać nie można bo odrazu trzeba płacić milion razy więcej i to tylko jak się
  • Odpowiedz
@tenportaltodno: Akurat jednostki wysyłane w rejony misji to jednostki głównie liniowe, desantowo-szturmowe i specjalne. Więc po pierwsze ich wyszkolenie jest lepsze niż żołnierzy z zapomnianych przez świat jednostek a po drugie nikt ich prosić nie musi bo jest aż nadto chętnych. A za "pff wojsko polskie" bym dał minusa. Ja nikogo nie chce obrażać ani szkalować. Otworzyłem tylko dyskusje, miałem nadzieje na poziomie. Ale w sumie to portal ze śmiesznymi
  • Odpowiedz