Wpis z mikrobloga

@fegwegw: w czasie strzelania z broni palnej na strzelnicy i w czasie robienia zawodów w 3gun. Ba - dłuższy czas bywałem na zmianę na strzelnicy i na imprezach airsoftowych. No i jakoś dziwnym trafem nigdy nie miałem okazji odruchowo podrapać się lufą za uchem albo celować do kolegów...

A, zapomniałbym

  • Odpowiedz
@Afrati: ale spiales dupe. Dopoki ludzie traktuja to jako forme zabawy/sportu to spoko, sek w tym, ze wielu po ASG sie stawia gdzies na rowni Navy Seals.
  • Odpowiedz
@loczyn: Poczekaj, ale wyjaśnij mi w którym momencie spiąłem dupę...
Bo dupę mógłbym spiąć oczywiście i wypisać elaborat, ale zadałem po prostu Ci pytanie mające na celu obnażenie pewnych nieścisłości w Twoim rozumowaniu.

I wydaje mi się, że dość klarownie opisałem moje podejście do tej zabawy - używając właśnie słowa "zabawa", jakieś siedem razy.

Tak czy inaczej pozdrawiam!
  • Odpowiedz
@fegwegw Ekipa ekipie nie równa w tym sporcie. Ja akurat miałem przyjemność być w tej nieco bardziej "ambitnej" gdzie szkolenia z taktyki zielonej i czarnej odbywały się regularnie, do tego szkolenia z pierwszej pomocy z grupą ratowniczo-poszukiwawczą (i ich uroczym huskim ()).
No i strzelnica też byla jak było chętni tak więc no... I t jest to tylko jedna z kilku ekip w okolicy
  • Odpowiedz
@rales: Mój stary to fanatyk ASG. Pół mieszkania zaj*ne karabinkami najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżący na ziemi nóż czy kulke i trzeba wyciągać w szpitalu bo mają zadziory na końcu. W swoim 22 letnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to kazała buta ściągać xD bo myślała,
  • Odpowiedz
  • 0
@Pies_mi_morde_lizal ohui jaki rak.. 4lata nauki strzelania z pistoletu na kulki i nauka typu "widzialem w internecie" zolnierz nie komandos, ma iść i pluć pestkami. Idź ze swoimi kontekstami na bloga przyjacielu, bo strzelają 2-3razy w miesiącu, a nie w roku.. komuna za tobą mocno. PS. Wiem co mówię, bo widzę ciągle.

@Pies_mi_morde_lizal a na co się czeka w robocie? Każdy ma rodzinę, dzieci itd.
  • Odpowiedz
nauczyli się tego nigdy nie trzymając broni w rękach? XDDDD


@fegwegw na strzelnicach na przykład zanim weźmiesz bron do ręki, uczysz się podstaw na blue gun'ie. Wychodzi na jedno i to samo ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@rales: Coś tam się znam, więc się wypowiem.
Od 2 lat służę w Kawalerii Powietrznej. Wiem jak wygląda codzienne szkolenie w linii, co jest mądre a co jest totalną głupotą. Wiem też jak wygląda ASG bo za dzieciaka miałem z tą zabawą epizod.

Generalnie ASG to zabawa, większość ludzi ma masę złych nawyków (strzelanie, taktyka, komunikacja) bo też nikt ich nie szkolił w tym zakresie. Ludzie naśladują to co obejrzeli
  • Odpowiedz