Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#erasmus #polki #zwiazki
Rok temu zerwałem ze swoją dziewczyną, powód był jeden: erasmus. Może by się wydawało, że ludzie chcą przeżyć tam fajną przygodę, nauczyc się jezyka, lecz to nie prawda. Dziewczyny jadą tam tylko z jednego prostego powodu: seksy.
Gdy dowiedziałem się, że moja dziewczyna chce wyjechać na erasmusa jakoś nie okazywałem sympati. Nie chciałem jednak niszczyć jej marzeń, bardzo chciała zwiedzić Hiszpanię, a akurat miała taką okazję. Jak mieszkalismy w Polsce była normalną dziewczyną, lubiła się dobrze ubrać i pomalować, chciała, żeby faceci na nią patrzyli, lecz nigdy nic więcej. Czasami tylko flirtowała z facetami, trocę mnie to denerwowało. Chwilę przed jej wyjazdem zainstalowałem apkę w jej telefonie, miałem dostęp do jej rozmów, smsów, lokalizacji, a ona o niczym nie wiedziała.

Początkowo było okej, a jako, że nudziło mi się w domu to sprawdzałem wszystko. Z czasem nasze rozmowy były coraz rzadsze, więc bardziej zacząłem się tym interesować. Okłamywała mnie bardzo często. Mówiła, że idzie spać a do 4-5 rano chodziła gdzieś po klubach. Pisała z jakimiś facetami, lecz nie używała do tego facebooka, kupiła drugą kartę do telefonu i to jej używała. W smsach było widać, że się z nimi dobrze bawi, z jednym najczęściej. Rozmowy o seksie, wspólnych wieczorach, tym, że chłopak z polski nie jest tak dobry w łóźku. Nie wytrzymywałem tego, trzymałem to w sobie lecz nawet nie chciałem z nią rozmawiać.

Zapisywałem to wszystko, robiłem zdjęcia. Pod koniec semestru odebrałem ją z lotniska, wszystko było jak wcześniej, udawała wielce szczęśliwą ze mną, cieszyłą się, że wróciła. Pojechaliśmy do mojego domu i pokazałem jej to wszystko. Zaczęła przepraszać, wyzywać mnie od najgorszych, że jak mogłem jej nie zaufać i sprawdzać co robi... Wszystko zwaliła na mnie. Zdenerwowało mnie to jeszcze bardziej, pokazałem wszystko jej rodzicom, którzy mnie uwielbiali. Przestali jej fundować studia, miała sama znaleźć pracę i zarabiać.

Erasmus? Możecie pozwalać swoim dziewczynom tam jechać, lecz musicie wiedzieć jak to wszystko się skończy.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 115
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Po pierwsze ewidentny bait. Po drugie jestem w szoku ile żałosnych dzieciaków pyta tutaj o to jaka to aplikacja. Współczuję.
  • Odpowiedz
OstryEkolog: Proponuje ci. Rozstac sie z klamczucha.. Bo przez cale zycie bedzie cie oszukiwac. Milosc????. Kochalam przez 4lata.nie zaluje ze sie rozstalam. Ciezko mi bardzo bylo, bardzo. To byla milosc prawdxiwa. Nie zaluje jednak. Po kilkunastu latach spotkalam go--rozwiedziony, zniszczony,. Nie zaluj niczego. Uluz soboe zycie z nirmalna nie zniszczona koboeta. Tak ja poradzilam swoim synom. I jest ok. Bierz kobiete spokojna, rozsadna-ze wsi lub malego miasta. Jestem kobieta i matka
  • Odpowiedz