Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#erasmus #polki #zwiazki
Rok temu zerwałem ze swoją dziewczyną, powód był jeden: erasmus. Może by się wydawało, że ludzie chcą przeżyć tam fajną przygodę, nauczyc się jezyka, lecz to nie prawda. Dziewczyny jadą tam tylko z jednego prostego powodu: seksy.
Gdy dowiedziałem się, że moja dziewczyna chce wyjechać na erasmusa jakoś nie okazywałem sympati. Nie chciałem jednak niszczyć jej marzeń, bardzo chciała zwiedzić Hiszpanię, a akurat miała taką okazję. Jak mieszkalismy w Polsce była normalną dziewczyną, lubiła się dobrze ubrać i pomalować, chciała, żeby faceci na nią patrzyli, lecz nigdy nic więcej. Czasami tylko flirtowała z facetami, trocę mnie to denerwowało. Chwilę przed jej wyjazdem zainstalowałem apkę w jej telefonie, miałem dostęp do jej rozmów, smsów, lokalizacji, a ona o niczym nie wiedziała.

Początkowo było okej, a jako, że nudziło mi się w domu to sprawdzałem wszystko. Z czasem nasze rozmowy były coraz rzadsze, więc bardziej zacząłem się tym interesować. Okłamywała mnie bardzo często. Mówiła, że idzie spać a do 4-5 rano chodziła gdzieś po klubach. Pisała z jakimiś facetami, lecz nie używała do tego facebooka, kupiła drugą kartę do telefonu i to jej używała. W smsach było widać, że się z nimi dobrze bawi, z jednym najczęściej. Rozmowy o seksie, wspólnych wieczorach, tym, że chłopak z polski nie jest tak dobry w łóźku. Nie wytrzymywałem tego, trzymałem to w sobie lecz nawet nie chciałem z nią rozmawiać.

Zapisywałem to wszystko, robiłem zdjęcia. Pod koniec semestru odebrałem ją z lotniska, wszystko było jak wcześniej, udawała wielce szczęśliwą ze mną, cieszyłą się, że wróciła. Pojechaliśmy do mojego domu i pokazałem jej to wszystko. Zaczęła przepraszać, wyzywać mnie od najgorszych, że jak mogłem jej nie zaufać i sprawdzać co robi... Wszystko zwaliła na mnie. Zdenerwowało mnie to jeszcze bardziej, pokazałem wszystko jej rodzicom, którzy mnie uwielbiali. Przestali jej fundować studia, miała sama znaleźć pracę i zarabiać.

Erasmus? Możecie pozwalać swoim dziewczynom tam jechać, lecz musicie wiedzieć jak to wszystko się skończy.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 115
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: sad but true, erasmus=orgasmus. Nagle nadmiar kolorowych bolców wyłącza myślenie u dziewczyn a pierożek aż ocieka sokami. Generalnie puszczanie różowego na jakieś koncerty, woodstocki itp to proszenie się o rogi. Trzymaj się.
  • Odpowiedz
Takie coś jest w ogóle legalne? Przyjmując oczywiście że to nie bait, laska mogłaby coś prawnie ugrać przeciw OPowi?
  • Odpowiedz