Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@ladyoutwalking smaruj się tam, gdzieasz walory xD. O udach nie zapominaj. No i koniecznie trochę uciskaj przy smarowaniu, masuj. Mi naprawdę olejek pomógł (a patrząc na mamę, czy babcię bardzo słabo się zapowiadało), ale jak wspomniałam nie smarowalam pewnej części ciała i naprawdę jest ogromna różnica. Z tym, że ja smarowalam, masowalam i uciskalam :) a widziałam efekty. Szczególnie ostatnie miesiące są najgorsze. Pij też dużo wody - nie przejmuj się tym
@ladyoutwalking: Bio Oil. Ale nie wiem czy to akurat jest jakaś różnica. Ten mi przypasował, a wybrałam go jako drugi. Pij szklaneczkę przed śniadankiem - bardzo ważne! No i uciskanie, ale delikatne. Dobrze jest mieć gąbeczkę, która ma jedną mocno szorstką powierzchnie i masować skórkę. Przyda się też przyrząd, który ma wypustki i sobie masować (może być nawet zwykła piłka do masażu xD). Naprawdę takie rzeczy działają cuda, bo organizm też
@fiszifiszi nic ci nie pomoze jak tkanka będzie szybko rozrastać, a masz mało elastyczna skóre czy genetycznie już tak masz. Kazdy ma jakieś tam rozstępy. Te ze zdjęcia w późniejszym czasie będą bielsze, mniej widoczne, ale i tak będą, takie są już ekstremalne.
@Malolacik: hehehhehehe ale śmiesznie woho ale aż zesrałam się ze śmiechu.

Wielu dziewczynom pojawiają się rozstępy na piersiach podczas gdy rosną. Gorzej chyba jak nie rosną. Jesteś po prostu idiotą, pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)