Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fiszifiszi: nie tylko po ciąży są rozstępy, powstają przez nadmierne rozciąganie skory w krótkim czasie; jeśli skóra rozciąga się ekstremalnie (ciąża mnoga, szybkie tycie, nagły wzrost u nastolatków itp.) to nic nie pomoże. To są po prostu dziury w tkance łącznej skóry. Zaleczone są białe i z czasem praktycznie niewidoczne, ale też bardzo dużo zależy od genów.
  • Odpowiedz
@fiszifiszi: bywa różnie. Możesz mieć tendencje do rozstępów i nawet codziennie kąpiele w oliwce nic nie dadzą. A możesz olewczo podchodzić i nic nie robić i nie mieć śladu po ciąży.
  • Odpowiedz
@fiszifiszi smarowalam w sobie w zasadzie brzuch i tylna część ciała, a zapomniałam o jeszcze jednej (nie wiedziałam, że jakoś mi ona urośnie). Efekt jest taki, że na brzuchu i tylnej części ciała rozstępów nie mam, a na tej o ktorej zapomniałam... Szkoda gadać.
  • Odpowiedz
smarowalam w sobie w zasadzie brzuch i tylna część ciała, a zapomniałam o jeszcze jednej (nie wiedziałam, że jakoś mi ona urośnie). Efekt jest taki, że na brzuchu i tylnej części ciała rozstępów nie mam, a na tej o ktorej zapomniałam... Szkoda gadać.


@Akayari: cycki? XD
  • Odpowiedz