Wpis z mikrobloga

  • 22
Jako fan Bayernu muszę powiedzieć, że Bayern jest sam sobie winny, a dokładniej #!$%@? Uli, po co nam zawodnicy z klasą na skrzydła, kupmy sobie Rudego xD ehh, z takimi bez zastępców to nie ma szans na wygrywanie (Ribery dobrze grał, ale prawe skrzydło nie istniało, Kimmich sam nie da rady, a jeden skrzydłowy rezerwowy (Coman) to za mało, zwłaszcza jeśli jest kontuzjowany). Więc na miejscu zarządu kupiłbym jakiegoś skrzydłowego z klasą, no i jakiegoś napastnika, najlepiej Timo Wernera.
A wracając do meczu to Bayern mógłby dzisiaj grać bez Lewego, Müllera i Ulreicha i by nic na tym nie stracił. Nie mówię że Ci zawodnicy są słabi, ale w tym meczu nic nie wnieśli do gry.
Za to trzeba pochwalić Jamesa i Kimmicha, za nic nie można ich sprzedać, bo w tedy Bayern straci na jakości.
#mecz #pilkanozna #bayernmonachium #bayern
  • 8
  • Odpowiedz
@Tratak: ale jak to? To Lewandowskiego nie kryło 11 zawodników Realu? Przecież taki Wagner wszedł i nic nie pokazał, a miał wolne pole, bo wszyscy kryli Lewego ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@first chodzi mi że Bayern potrzebuje młodego kreatywnego napastnika, Lewy i Wagner za niedługo będą starzy i wtedy Bayern zostaje bez napastnika, a teraz jest dobry moment na ściągnięcie Timo Wernera, o ile on sam jest chętny na taki transfer
  • Odpowiedz
@Tratak: wiem, tylko wyśmiewam ten argument o świetnym kryciu, którego przy żadnym innym piłkarzu nie słyszę tak często jak przy Lewym.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Corkess właśnie, zapomniałem wspomnieć o Tolisso. Też zasługuje na pochwałe, też ładny mecz zagrał i w dodatku jest młody, więc częściowo skład Bayernu się odmładza, ale skrzydła są nieśmiertelne ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Roniq ale Bayern moze go wykupić
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@Corkess wiem, chodziło mi o to że jak tak dalej pójdzie to duet Robbery będzie grał aż do śmierci w Bayernie xD bo jako zastępca jest tylko Coman
  • Odpowiedz