Wpis z mikrobloga

#wychodzimyzprzegrywu #przegryw #stulejacontent #tfwnogf #wroclaw #wroclove
Mirki i Mirabelki, za namową @bobolak: rozpoczynam fotorelację z mojego dzisiejszego wyjścia z piwnicy i podróży do #wroclaw. Plan jest prosty: zakładam marynarkę, koszulę, wsiadam w samochód i ruszam ok 120 km do stolicy Dolnego Śląska, żeby posiedzieć w barze niczym normik i pić colę. Jeżeli ktoś jest chętny, to zapraszam razem ze mną ( ͡° ͜ʖ ͡°) We Wrocławiu będę ok 19;00 , dam jeszcze info :) Na bieżąco postaram się relacjonować moje wyjście z piwnicy :) Trzymajcie kciuki, za zupę! ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
A.....o - #wychodzimyzprzegrywu #przegryw #stulejacontent #tfwnogf #wroclaw #wroclove...

źródło: comment_oxU2NO4ZnCiW0QGECiEbkaGFEn3Tce3Q.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Anoncio: jeśli w ogóle nie kontaktujesz z ludzmi na co dzień i to Twój pierwszy wyjazd do dużego miasta, to spoko. Ale jeżeli nadal nie będziesz zagadywał do ludzi to nic się nie zmieni, tylko stracisz kasę, chyba że po prostu lubisz jezdić autostradą i jeść w restauracjach.
  • Odpowiedz
@Anoncio: Nie ukrywam, że podoba mi się Twoje podejście do życia (wnioskując po tym wpisie) i z zaciekawieniem przeczytałem/obejrzałem całą relację, jak będziesz kiedyś w stolicy to zapraszam na piwo :)
  • Odpowiedz