Wpis z mikrobloga

#wychodzimyzprzegrywu #przegryw #stulejacontent #tfwnogf #wroclaw #wroclove
Mirki i Mirabelki, za namową @bobolak: rozpoczynam fotorelację z mojego dzisiejszego wyjścia z piwnicy i podróży do #wroclaw. Plan jest prosty: zakładam marynarkę, koszulę, wsiadam w samochód i ruszam ok 120 km do stolicy Dolnego Śląska, żeby posiedzieć w barze niczym normik i pić colę. Jeżeli ktoś jest chętny, to zapraszam razem ze mną ( ͡° ͜ʖ ͡°) We Wrocławiu będę ok 19;00 , dam jeszcze info :) Na bieżąco postaram się relacjonować moje wyjście z piwnicy :) Trzymajcie kciuki, za zupę! ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
A.....o - #wychodzimyzprzegrywu #przegryw #stulejacontent #tfwnogf #wroclaw #wroclove...

źródło: comment_oxU2NO4ZnCiW0QGECiEbkaGFEn3Tce3Q.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
@Anoncio: brawo, wyszedles do ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) teraz najlepiej by bylo gdybys szczegolowo podzielil sie wrazeniami i napisal mini poradnik dla innych przegrywow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Anoncio: No więc jestem już w domu :) Droga powrotna była dobra, autostrada była mało zatłoczona, także mój poczciwy Mercedes-Benz jechał niemal cały czas powyżej 160km/h :)

Starałem się zaparkować jak najbliżej rynku, ale że uliczki wokół niego były bardzo ciasne i zatłoczone, toteż wjechałem na parking podziemny. Wziąłem bilet, zaparkowałem. I tu się przestraszyłem, bo małym druczkiem było na nim napisane 100 zł. Okazało się, że to w wypadku gdy
  • Odpowiedz
Zamówiłem sobie wielkiego steka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeżeli ktoś jest chętny dołączyć to zapraszam do restauracji lwowskiej na rynku, aczkolwiek uprzedzam, że nie piję piwa :)

@Anoncio: w rynku jest bardzo dużo fajnych restauracji, możesz odwiedzać nasze miasto codziennie i sprawdzenie wszystkich fajnych zajmie Ci sporo czasu
  • Odpowiedz