Wpis z mikrobloga

#patostreamy
#danielmagical

Witam.Kto by chcial powrot niebieskiego na streama ? Jak dacie ogarnac powrót szarego , rowniez sie pojawie i na pewno bedzie ciekawie plusujemy i robimy akcje powrot niebieskiego na urzednicza .
ps.nie bylo zadnego samochodu na koniec oraz nikt nie stal pod klatka godziny , pozdrawiam widzowie :D
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie bylo zadnego samochodu a w rzeczywistosci powiem tak na tym streamir spokoj konkret przez ekran zupelnie inaczej to wyglada , odnosnie akcji z rafonixem nie robilem toastow za niego tylko za to ze bana dostal , a z baobabem nie chodzilo mi o zadne wspomagacze bo co mnie to interesuje jak kto sie bawi ale faktycznie zabrzmialo dwuznacznie ale dzieki temu impreza sie rozkrecila hehe
  • Odpowiedz
@Lazurka: Na mnie pozytywnego wrażenia nie zrobił, kim jest prywatnie to mnie mało interesuje. Za to niektórzy (w tym żeńska część tagu) by mu zrobili lachę bo przystojny i 6k followersów na insta.
  • Odpowiedz
@pawel_ozner_official: Skoro już tu jesteś to napisz dokładnie co się stało po tym jak Baobab i Szczerbaty do Ciebie wyszli. Grubas mówił, że uciekłeś, a Szary obsrał się przed jakimiś typami z samochodu i się rozpłakał. Potem zielony kryminalista powiedział, że dostałeś z łokcia w twarz.

Jak było naprawdę?
  • Odpowiedz