Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, jak wnieść własne słone przekąski do kina w lecie? XD
W zimie to brałem pod kurtke i nie było problemu a w lecie to nie bardzo mam gdzie schować? Nikt się nie przyczepi jak będą szedł z torbą?
Czy personel czasem sprawdza czy ogląda przez kamere czy ktos ma np czipsy w pacze wlasne? XD

#film #kino #filmnawieczor
Pytam serio

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 79
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Przy kasie się nie czepiają o torbę, ale tez nie informują że czegoś nie możesz wnieść. Ja odmówiłbym "sprawdzania" przez "ochronę". Jakby nie chcieli wpuścić żądałbym zwrotu za bilet. Nie może być tak że nie pozwalają Ci wnieść czegokolwiek. Co innego spożywanie alkoholu/innych substancji w takim miejscu (publicznym).
  • Odpowiedz
Wy serio robicie takie rzeczy...? Rozumiem, że idąc do restauracji kitracie w rękawie kiełbasę i ukradkiem ją podgryzacie kiedy kelner nie patrzy?
  • Odpowiedz
To z łaski swej przestań niejako ośmielać do tego typu praktyk


@Millhaven: cóż, możesz tak to interpretować, a ja jedynie powiedziałem jak się ma sprawa pod kątem prawa. Powodzenia w cierpieniu w kinie - sama decydujesz że tam idziesz i raczej słabo możesz mnie obwiniać za to że 50% (liczba z dupy, dla dobra dyskusji) ludzi coś zajada i szeleści.
Sorry, ale takiej mocy to ja nie mam aby wpływać na
  • Odpowiedz