Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, jak wnieść własne słone przekąski do kina w lecie? XD
W zimie to brałem pod kurtke i nie było problemu a w lecie to nie bardzo mam gdzie schować? Nikt się nie przyczepi jak będą szedł z torbą?
Czy personel czasem sprawdza czy ogląda przez kamere czy ktos ma np czipsy w pacze wlasne? XD

#film #kino #filmnawieczor
Pytam serio

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 79
  • Odpowiedz
@Millhaven: nie mówisz o mnie, o moich postawach, tylko o tym co Ci się wydaje na temat tego co myślę i robię, uważam to za bezcelowe. Trudno to zrozumieć? Chciałem łagodnie, nie wprost, ale chyba jestem zbyt grzeczny ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@50HerbatGreya: Sam sobie odpowiedziałeś na to dlaczego kina to robią. Jak to się ma jednak do kultury osobistej i wnoszenia nadprogramowego jedzenia, które jest jeszcze bardziej śmierdzące, ofoliowane itd? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Millhaven: po kulture to do teatru. Mnie w kinie bardizej denerwują łażący ludzie. Sam celowo sie spozniam 15 min bo nie chce ogladac reklam anie stac w kolejce z biletem, ale sa ludzie co sie spozniaja po 20-30 min czyli jak juz seans wystartowal. Albo pajace co to nei mogli do toalety przed seansem..... xd

Czipsy to czipsy, śmierdzą tak samo.
  • Odpowiedz
Nie może być tak że nie pozwalają Ci wnieść czegokolwiek


@goromadska: oczywiście, że mogą, ich kino, ich zasady, ich teren, ich regulamin, a jak się nie podoba to nie musisz korzystać z ich usług.
  • Odpowiedz
oczywiście, że mogą, ich kino, ich zasady, ich teren, ich regulamin, a jak się nie podoba to nie musisz korzystać z ich usług.


@leoha: Akurat nie mają uprawnień na dokonywanie kontroli osobistej i głównie o to mi chodziło. W momencie jak jej odmówisz, a oni odmówią wpuszczenia do kina - moim zdaniem są zobligowaniu do oddania zapłaty za bilet, bo nie informowali Cię przy zakupie o wymogach. Tylko o to się
  • Odpowiedz
Akurat nie mają uprawnień na dokonywanie kontroli osobistej i głównie o to mi chodziło


@goromadska: oczywiście, że nie mają, więc jak się nie zgodzisz to cię do kina nie wpuszczą. Kontrola jest dobrowolna, albo pokażesz co masz i oglądasz film albo nie. Ich cyrk i ich małpy. Z oddaniem za bilet w takiej sytuacji nie ma najmniejszego problemu.
BTW. Wymogi są w regulaminie i jest tam napisane, że nie można wnosić
  • Odpowiedz
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: Przestań #!$%@?ć te szeleszczące śmieci bo ludziom przeszkadzasz.


@Millhaven na szczęście w Holandii tego nie wiedzą xD I można zamówić w niektórych kinach przekąski i alkohol nawet w trakcie seansu, naciskając przycisk.

A w Polsce ceny zarówno biletów jak i przekąsek są trochę z kosmosu. Na szczęście jest trochę kin studyjnych, które ratują sytuację.
geuze - > @AnonimoweMirkoWyznania: Przestań #!$%@?ć te szeleszczące śmieci bo ludziom...

źródło: comment_nEhCFaFNs2G7QvakfIWuMJDC85veTtU8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@geuze: Mam pytanie. Skoro ludzie pragną napić się piwa czy zjeść obiad to dlaczego nie czynią tego w domu czy innych miejscach dedykowanych tego typu praktykom? Ale ok, moze tylko ja jestem na tyle dziwna, ze miałabym opory walić piwo, które ma jednak swój bardzo specyficzny i intensywny zapach siedząc koło całkowicie obcej mi osoby podczas zaledwie 1,5h filmu, na którym chciałabym się skupić.
  • Odpowiedz
Ale ok, moze tylko ja jestem na tyle dziwna


@Millhaven: no jesteś i tutaj jest cały problem. Wyrosło pokolenie jakiś wrażliwców, którym wszystko przeszkadza xD

Ostatnio jakiś Mirek tłumaczył mi co mogę i czego nie mogę i co wypada lub nie wypada sobie jeść w pracy, żeby to innym nie przeszkadzało. No żenada xD Najlepiej jeszcze żebym się wszystkich dookoła pytał czy lubią zapach curry albo tuńczyka, a jeżeli nie to
  • Odpowiedz
Wyrosło pokolenie jakiś wrażliwców, którym wszystko przeszkadza xD


@geuze: Nie, drogi Kolego. W moim odczuciu jest zupełnie przeciwnie. Wyrosło pokolenie ludzi, którzy wszystkich wokół siebie mają w dupie i nie mają za grosz wyczucia taktu czy przyzwoitości.
  • Odpowiedz
@selenita66: no cóż - niestety reszta będzie musiała cierpieć, jak ja będę zajadał się nachosami i popijał piwem oglądając film w kinie. Albo będą musieli czekać na wersję BR czy Netflixa i oglądać w domu, gdzie nikt ani im nie będzie przeszkadzać, pachnieć ani szeleścić ( )

Na pewno jest gdzieś jakieś hipsterskie kino dla malkontentów w którym nie sprzedają niczego do jedzenia i picia i
  • Odpowiedz
Normalnie w reklamowce można mieć albo w plecaku. Już widzę jak studentom za 8 zł za godzinę chce się ganiac typa z czipsami I kola w butelce xD
  • Odpowiedz