Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@nonickname mam kliknąć u góry na "off" zmienić "Mount Point" na np. /media/c I co dalej, bo nie rozumiem :/
Ten dysk 3 tak? No i w komendzie tylko zmienić na z sda1 na sda3.
  • Odpowiedz
  • 0
@Tippler: u mnie to samo, na szczęście na 5 minut mi dysk wstał i szybko zagrałem najważniejsze dane na zewnętrzny dysk ale reszta większych plików niż 1mb już nie dało rady zgrać bo złapał zawieche.
Byłem w kolegi właśnie, rzuci okiem na mój dysk ale nie kazał sobie dawać nadziei że ssd uda się jeszcze uratować
  • Odpowiedz
@Tippler: Najprościej by dla Ciebie było, gdybyś skorzystał z narzędzia TestDisk. Możesz wtedy dostać się do plików, bez montowania partycji. Dodatkowo jest dostępny również na systemy Windows.

Jeżeli chodzi o SSD to wygląda na to, że kontroler już padł. Jeżeli nie jest wykrywany w BIOSie to już po wszystkim jeżeli chodzi o domowe sposoby odzyskiwania danych. Jeżeli jesteś "niepoprawnym optymistą" to możesz też liczyć, że za którymś razem znowu stanie się wykrywalny.

Z innej beczki, bo dużo odpowiedzi w wątku, to mogłem coś pominąć - dlaczego chcesz próbować kopiować coś z tego dysku? Cały sprzęt oddajesz na gwarancję i chcesz zabezpieczyć dane? Jeżeli tak, to możesz rozważyć możliwość demontażu tego dysku we własnym zakresie po uprzednim kontakcie ze sprzedawcą (dla
  • Odpowiedz