Wpis z mikrobloga

Widać, jaka patologia tutaj siedzi, gdy czytam, że wam się podoba ta Agata. xD No rzeczywiście dziewczyna marzenie. Patologiczna, brzydka, masakrycznie ulana. Jakie przegrywy tutaj siedzą. xD W realu nie macie pewnie podjazdu do normalnych dziewczyn. Ale jak mieć, skoro nie ma się wykształcenia, pieniędzy, ambicji ani nawet urody. xD
#patostreamy #danielmagical
  • 40
@lanadel96: Nazwałeś mnie dnem, ale potem chcesz liczyć na dyskusję na poziomie. xD Niemniej odniosę się. Ona nie jest chora z pewnością, więc to, że jest otyła wynika z jej winy. W przypadku młodej dziewczyny to jest nienormalne. A wiesz, z czego to wynika? Z tego, że lata po melinach i zadaje się z takimi Baobabami. Teraz chyba tam siedzi 3 dzień z rzędu. Non stop chleje jak się domyślam. Dla
@Krobis: Tak nazwałem Cie dnem, bo nim jesteś to raz, a dwa, napisałem że liczę na dyskuje na poziomie, ale nie spodziewam się tego w tym wypadku, jakbyś uczęszczał na j.p w szkole, to byś wiedział, co to jest CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM, poza tym Ty piszesz o osobie ulanej, pewnie ma nadwagę to racja i ta dziewczyna to pewnego swego rodzaju menelica i to jej wina jak wygląda, ale nie odnosząc
@Krobis: Dawaj odpowiedź już cymbale, poza tym przeglądając twój profil, jesteś jasnym przykładem PSA RAFONIX'a i tu jest największa beczka, teraz wiem, czemu tak już nienawidzisz tej Agaty nikomu nic winnej, poza tym śmiesznie właśnie, że Ty w ogole kogoś bronisz, że stoisz po kogoś stronie, w tej rafonixa, a ja sobie bez spinek oglądam, jestem neutralny i wszyscy patostreamerzy to ameby umysłowe, tak samo jak ludzie stawiający się za nimi
@lanadel96: Nie wiem, jak możesz pisać, że jestem niewydedukowany, skoro patrząc na stylistykę i poziom naszych wypowiedzi chociażby można wywnioskować, że odstajesz ode mnie na kilka długości. :) Ale mniejsza o to. Słuchaj, myślę, że mamy inną kąt widzenia i stąd bierze się twój problem. Ja dbam o swoją dietę i chodzę na siłownię 5 razy w tygodniu, dodatkowo nie unikam innej aktywności. Powinieneś więc zrozumieć mój sposób myślenia i to,
@Krobis: W tej swojej wypowiedzi chyba ze 40 razy napisales, ze odstaje i jestem oslem, naprawde policz to, bo wyglada na to jakbys mial jakis kompleks na tym punkcie i tak stawiaj na to, ze jestem osoba brzydka, malo atrakcyjna, przez to, ze tylko idealnie Cie podsumowalem, napisalem tyle punktow, a Ty ciagle sie odnosisz do maks 2 spraw :)))) no ale wiadomo, to ja odstaje od Ciebie inteligencja...:---( przeczytaj to
@Krobis: #!$%@?, zaraz wroce na komputer, bo to co ja pisalem, a Ty mi w tej dlugiej wiadomosci napisales, to calkiem dwie rozne sprawy, ty naprawde nie potrafisz zrozumiec, to co sie do Ciebie pisze, panie inteligentny.
@lanadel96: Cytuję twoje poprzedzające mój ostatni wpis wypowiedzi: "Dawaj odpowiedź już cymbale", " jesteś jasnym przykładem PSA RAFONIX'a", "Tak nazwałem Cie dnem, bo nim jesteś", "jesteś niewydedukowany", "Jesteś po prostu dnem".

Masz chłopie jakąś schizofrenię? :D Nie wiem, po co w ogóle wszedłeś w tę dyskusję, skoro przegrywasz na starcie. Lepiej dyskutuj z typami na swoim poziomie.

Nie rozumiem, do czego mam się jeszcze odnieść? Wyraziłem swoje zdanie. Osoby otyłe z
@lanadel96: Dlatego pytałem w poprzedniej wiadomości: na co to nie odpowiedziałem. Proszę mi przedstawić sprawy, a ja się do nich odniosę. Jakie fakty przedstawiłeś? Nie myl faktów ze swoimi chorymi zboczeniami. To, że masz fetysz na punkcie grubasków, nie oznacza tego, że to normalne.
@lanadel96: I o co Ci chodzi ze schizofrenia? Gdzie tu widzisz przejawy tego, odpowiedz chociaz na to, bo jedynie jak pisalem wczesniej, zamykasz sie do dwoch rzeczy maksymalnie, taki ograniczony umyslowo jestes, poza tym kto normalny, wysyla kilka stowek jak to napisales, temu czlowiekowi jakim jest rafonix i w ogole boze to co Ty masz za wpisy, jak go bronisz nieudolnie, to jest smieszne:)) jak chcesz zobaczyc naprawde malo inteligentna osobe,
@Krobis: Odpowiadajac tobie juz, na pierwsze, nie mam zadnych zboczen dt grubszych osob prosze tu nie konfabulowac, juz przepity panie sportowcu masz tą glowe, a co do tych faktow.
Jestes psem rafonixa, najwiekszego patusa, a raczej bylego...na internecie i mysle, zzzee tu warto skonczyc juz dyskuje, no bo uswiadomilem sobie, ze ktos taki jak Ty jedynie moze sobie wmawiac, ze jest madry i inteligentny...
@lanadel96: Przejawy w schizofrenii widzę w tym, że najpierw mnie wielokrotnie wyzwałeś, a potem miałeś pretensje o to, że ja w odpowiedzi na te wyzwiska napisałem, że jesteś osłem.

Chłopie, jeszcze nie zauważyłeś, że nie jesteś na moim poziomie? Opuść głowę lepiej, bo w porównaniu do mnie to ty jesteś dnem.
@lanadel96: Sugerujesz mi, że konfabuluję, po czym piszesz, że jestem psem Rafonixa. xD Żelazna logika.

Nie twierdzę, że jestem mądry i inteligenty, ale z pewnością jestem mądrzejszy i inteligentniejszy od ciebie - i to znacznie.

Powinieneś wrócić na #patostreamy i #danielmagical i tam prowadzić dyskusje ze swoimi kolegami. To twój poziom.
@Krobis: Nie mam zadnych pretensji mordo ja mam w to #!$%@? XD w jakim swiecie Ty zyjesz, poza tym o jakiej schizofrenii rozmawiamy? bo chce ja poznac, rozumiem ze pewnie znasz tylko samo pojecie schizofrenia i kojarzy Ci sie to tylko z rozdwojenia jaznia... no ale czego wymagac od psiurka rafonixa:-(
tą* schizofrenie, rozumiesz rodzaj zenski a nie nijaki, ale okej i jak jestes laikiem w jakims temacie, to nie udawaj jakiegos obeznanego i nigdy wiecej nikomu nie pisz o schizofrenii jak wiesz o niej nic, tylko ogolnikowo i WCIAZ CZEKAM JAKA TO SCHIZOFRENIA....prosze powiedz...
@lanadel96: Tak jak myslalem, tyle ze wszystkiego, niestety nie podolales mi, jestes zbyt malo inteligentny( ͡° ͜ʖ ͡°), do tego jeszcze PRZEGLADAJAC wpisy, to pol dnia tu chyba przesiedziales....do tego widac, ze brakuje Ci czegos w zyciu, starajac sie jakos dowartosciowac, wyzywajac i bluzniac tych z U2 i wielu innych i nie zapomnij jutro na silownie, papa i doedukuj sie tam!!